Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztatok már társkereső...

Találkoztatok már társkereső appokon kínaiakkal, akik zsarolnak?

Figyelt kérdés

Szóval annyi, hogy pár perc beszélgetés után videóhívásra invitál közös "játékra" utána pedig kikapcsolja és jelzi, hogy felvett mindent és azonnal szétkürtöli az instagrammomon mindenkinek majd facebookon is megkeres és elküldi minden ismerősömnek amennyiben nem fizetek :D


(200 euróért törli a videót. Mondtam neki, hogy köszi, nem, bye.)



2023. dec. 4. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki az a nyomi, aki "játszadozik" neten videó hívásban? Ráadásul pár perc után.


Az annyit is ér...

Nemtől függetlenül.


Az internet nem felejt, hiába "köszi, nem, bye" - ozol. 😂


Az ilyenek reálisabbak, mint az üzenet/e-mail kamus pénzbehúzók, mert ezesetben egy kis képernyőfelvétel fixen biztosítja a zsarolónak az anyagot.


Ha bármi történik, kinevetnek a rendőrségen is és elhessegetnek.


Nap, mint nap több millió gyökér van, akik ilyeneket csinálnak.


Tanulság: ne add magad minden jöttmentnek...


Tartásod is lehetne.

2023. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából csinált képernyő videót, mert láttam, de kit érdekel. Rákérdeztem pár embernél, hogy kapott e rólam nudeot instagrammon. Azt mondták nem.

Eddig mindig valami crypto sz@rsággal nyomultak a kínaiak, új volt ez a szitu. 😂

2023. dec. 6. 00:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer történt ilyen, nem fizettem, letiltottam mindenhonnan és nem is lett semmi következménye. Egyébként, ha szétküldi is tudsz rá hivatkozni, hogy ez egy AI-vel kókányolt deepfake.
febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!