Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet belföldi bélyeget...

Hol lehet belföldi bélyeget venni olcsóbban, ami még feladható és elfogadják a postán is?

Figyelt kérdés

2023. dec. 2. 05:41
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Postán
2023. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A legközelebbi dílernél. Bár nem garantálom, hogy az a borítékra felragad, de te fel fogsz tőle, az biztos.:D Amúgy csak a Posta árusíthat bélyeget, nincs olcsóbb opció, legfeljebb ha hamis, ami ugye nem szép dolog, ráadásul ha észreveszik, téged is elővesznek, gondolom nem éri meg egy évekig tartó bírósági eljárás azért, mert így esetleg spóroltál ezzel még akár 500 forintot is. Annyiba kerül egy kávé egy benzinkúton kb.
2023. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy valaki indokolatlanul sokat vett belőle, feleslegessé vált, és szabadulna tőle, akár áron alul is.
2023. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, képeslapot küldök és mesélte az egyik facebook csoportba valaki hogy amerikából úgy veszik a bélyeget, hogy netről rendelik. Mert vagy 300 at is feladnak. Én is úgy tudtam hogy csak posta árusíthat. Köszi mindenki.
2023. dec. 2. 12:25
 5/8 anonim válasza:
Más országokban nem csak a postán lehet venni, pl. Angliában is lehet kapni máshol is.Szóval elképzelhető.
2023. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Az USA-ban van "forever" belyeg, amit mindig az aktualis dijszabas aran adnak el a postahivatalban, vagy a posta hivatalos weboldalarol megrendelheted. Pl. en vagy 10 evvel ezelott vettem 20 db forever belyeget 9.50-ert, most ugyanez a 20 db belyeg 13.50 lenne. De, mivel "forever" belyeg, siman hasznalhatom akar 20 ev mulva is, amikor mar kb duplaja lesz az ara. Ezt a belyeget megveheted az ebay-on, eredetileg a posta bocsajtotta ki, valaki megvette mondjuk 2010-ben, 100belyeg/csomag, most nyugdijba megy, bezarja az irodajat, es meg akar szabadulni a regen felhalmozott 2000 db belyegetol, es az egeszet egyben eladja kb 30 dollarert. Aki sokat levelezget, annak megeri (nekem a 10 evvel ezelott megvett 20 db belyegbol meg mindig van vagy 8, mert nem hasznalom, szerintem mar feltalaltak a telefont es az internetet is, szoval...)

De egyebkent en kaptam mar karacsonyi udvozlo kartyat, a boritek tele volt ragasztva 1, 2, es 3 centes belyegekkel, az aktualis arban (azt hiszem, akkor 57 cent volt a dij).

Kerdezo, te is megveheted az "olcsobb" belyegeket az ebay-on, de a magyar posta nem fogja elfogadni :D

2023. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen értem köszönöm
2023. dec. 3. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
"stamps back"
2023. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!