Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vámpírokat lehet vonzani?

A vámpírokat lehet vonzani?

Figyelt kérdés
Vannak ugye olyan "mondák",hogy a fokhagyma elűzi a vámpírt.. De van ami vonzza a vámpírokat??xD
2010. okt. 20. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
túl sok twilightet nézel.:D nincsenek vámpírok:D.
2010. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Deh vannak!:D Te meg ne beszélj hülyeségeket Luke tudod te is h nincs olyan h Twilight :D ink menny keresd apádot :D oszt legyen veled az erő :D am igen van...a vér...:Dhát nem logikus LOL xD ha finomnak találja egy a véred akk majdcsak rádcuppan :Dxd javallom h este menny ki az utcára és vágd fel az ereid x) tuti siker lessz x)
2010. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj akiknek lyuk kell. azok alul fognak kiszívni.

18/F

2010. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
Az én volt párom egy igazi energiavámpír.Másfél évig szívta a vérem...bevonzani könnyű az ilyet csak együtt élni nehéz vele.
2010. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Jah.A kevés IQ.Szóval neked van esélyed.
2010. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket :D

Amúgy nem mondtam, hogy vannak vámpírok még csak azt sem, hogy hiszek bennük, mindössze arra voltam kíváncsi,hogy azzal kapcsolatban vannak-e babonák, hogy lehet-e őket vonzani,úgy mint ahogy arról is van, hogy mi az ami taszítja!

2010. okt. 21. 15:54
 7/9 Anikacska válasza:
ha edes a vered akkor vonzod a vampirokat.
2010. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kriszta15 válasza:
Ha én vonzom a kullancsokat és a bolhák is rögtön engem szúrnak ki.. akkor jó vámpírkajálda lennék?
2011. máj. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát persze :D vágd meg magad és rohanj végig az útcán, majd csak beléd botlik az egyik Asszamita vagy Gengrel vámpír :D
2011. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!