Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hazudok mindig?

Miért hazudok mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítséget szeretnék kérni!

Nagyon utálom már magamat, s nem tudom van-e még esélyem….Haza felé úton már majdnem direkt fába hajtottam, de eszembe jutott, ennyivel ne adjam fel, s próbáljam meg még 1x, s ne adjam fel. Kérlek titeket ne ítéljetek el. Nem tudom miért teszem, s azt sem, hogy miért csinálom, de segítséget kérek. Lényeg ami lényeg, 18 éves vagyok végeztem gimivel. Ezt követően elkezdtem a kis vállalkozásomat létrehozni, ami eléggé jól is alakult a nyár alatt. Ami tudni kell róla, hogy eléggé át kell verni embereket, hozzá, hazudni kell, hogy sikeres legyél benne. Na mármost ez kiterjedt, egész további életemre is, annyira megszoktam hazudom, hogy már szó szerint 1 igaz szavam sincsen, 1 nyárt telt el, konkrétan 4,5 hónap alatt, tönkre tettem a kapcsolatomat, barátaimmal, csajommal, családdal…..mert senki sem hisz nekem….s nem tudom miért…bármit kérdeznek tőlem, vagy bármi történik MINDIG HAZUDOM…..nonstop nem mondok igazat….és semmi értelme, hasznom nem származik belőle, de bármit kérdeznek tőlem, bárhól mindig hazudom….példa: találkozok spanommal, majd kérdezi merre vagy mit csinálsz? Valóság az lenne, nagyon jó minden, élem a kis életemet, fejlődők haladok stb…erre mit mondok? Képzeld el 12 órát traktoroztam eléggé fáradt vagyok, majd utána még hazafelé, 2 őz kiugrott elém elcsaptam, de a pótkocsira ami volt velem, feltettem, és otthon majd pöri lesz belőle. Vagy másik egyszerűbb megkérdezik tőlem, hol voltál valóság az lenne wc-n. Mit mondok? Fürdőben voltam, meg konyhába kaját csináltam…….random hülyeségeket, storykat meg nem történt eseményeket találok ki….semmi értelme… de megteszem, és most jutottam el arra a szintre, hogy már nem tudom megkülönböztetni valóságot és azt amit kitalálok…tudom mi történt meg s mi nem…de nem tudok különbséget tenni, lassan beleőrülök SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!



#hazugság #18 éves tini fiú
2023. szept. 27. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért gondolom, hogy kamu az egész?

Na?!

😂

2023. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Segítséget szeretnék kérni, leírtam eléggé zavarodottan mi a gond, nem igazán értem...hogy... segítséget kérek s ez a reakció rá..
2023. szept. 27. 21:43
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
Btw, esetleg elmehetsz szalagmunkàzni, ott nemigen tudsz hazudni 😅
2023. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az a "vállalkozás"? Csak nem véletlen MLM?

Ott van sok hazudozó, kényszerhazudozó.


1. Az nem jó biznisz, ahol önmagadnak is hazudsz.

Válts másra.


2. A kényszeres hazudozásnak lelki okai, pl kompenzálás és társai a probléma.

Javasolt szakember felkeresése, ha önerőből nem megy a változás.


Kezeltesd, különben úgy jársz, mint, akikhez (bal)szerencsém volt az életben és láttam ahogy összeomlanak bőgve térdre rogyva előttem, mert telibe felfedtem mindent, hogy mi minden hazugságukról tudok, majd annyit kérdeztem:


Hogyan várod el azt, hogy elfogadjanak/elfogadjalak, ha azt se tudom ki vagy?


Volt, aki beismerte, ő maga se tudja ki is ő már.


Ne juss el erre a szintre. Fordulj szakihoz, ha kell.

2023. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!