Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaha megtanulhatok úszni ha...

Valaha megtanulhatok úszni ha félek a víztől?

Figyelt kérdés
5-6 éves koromban majdnem vízbe fulladtam és azóta rettegek a víztől.Már 18 vagyok de még mindig nem megy.Régebben próbálkoztam úszótáborokkal de az se segített
2023. máj. 20. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vízben próbáld meg, ahol leér a lábad és bitonságban vagy. Próbálj meg ráfeküdni a vízre és ha más nem is jut eszedbe, akkor mászni. Szerintem háton könyebb haladni és lélegezni is. Kezdetben azt is megpróbálhatod. Előtte viszont figyeld meg mások kéz és láb mozdulatait...
2023. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, olyan vízben könnyen megtanulhatsz úszni, amiben leér a lábad. Aztán lassan rájössz, hogy nem számít már, hogy leér-e a lábad vagy nem, mert tudsz úszni. Mindenki képes rá, csak te alapból egy rossz emlékkel kötöd ezt össze. Talán annak a feldolgozásával kellene foglalkoznod, akár pszichológus segítségével.
2023. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nalam is pont ez volt. 9 evesen uszas oran bepanikoltam, az oktato ugrott be ertem a vizbe. Strandra sem jártam annyira feltem a viztol. 18 evesen voltam eloszor tengerparton. A tengerbe bemereszkedtem, persze nem mentem nagyon be, de rajottem, hogy a sos viz fenntart a felszinen, en ott tanultam meg uszni. Csak a melluszas megy. Azota jarok uszkalni, de csak ott, ahol leer a labam. Szerintem kezd olyan medencevel, ahol leer a labad. Melyvizbe volt, hogy bementem kb. 2x, es úsztam, de azota sem merek.
2023. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!