Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan 18 éven...

Vannak itt olyan 18 éven aluliak akik nagyon gazdagok? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok akiknek minden márkás gyakran külföldi út meg olyan technikai eszközök meg minden
2010. okt. 9. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ma 00:12.nek

Nem is ismersz,de már le is írod,hogy a pénz miatt menőnek képzelem magam! Ugyan miből?

Feltett valaki egy kérdést,én válaszoltam rá..Meg is írtam,hogy igazából nem én vagyok gazdag hanem csak a szüleim révén részese vagyok..Soha nem játszottam az agyam magam,és most sem áll szándékomban..De ahogy te is utálod azokat akik a pénz miatt menőnek képzelik magukat,én is utálom azokat akik a saját keserűségüket,tehetetlenségüket másra zúdítják..

De tudod mit? Nekem rosszabb nem lesz ahogy neked sem lesz jobb..Te semmit nem tudsz rólam és a családomról..Te neked fogalmad sincs hogy a szüleim már hajnali 3-kor kelnek,hogy dolgozzanak..De mit is magyarázkodom....

felesleges mert szűk látó körű embereknek nem lehet magyarázkodni...Szóval gondolj nyugodtan menőnek...én elvagyok így is..

2010. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne legyetek irigyek a gazdagokra. örüljetek, hogy nekik legalább nem kell nélkülözni.
2010. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 rebel174 ***** válasza:
01:43 Igazad van nem is ismerlek,es mar is ugy beszeltem mintha ismernelek.Mind1 zarjuk le a temat :) tovabbi szep eletet!
2010. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell mindjárt egymásnak esni.Csak válaszolt a kérdezőnek.Én speciel örülök, hogy (velem és a családommal ellentétben) neki legalább jól mennek a dolgai.
2010. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 10-10 10:12



Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?


Az oké, hogy ha valaki gazdag, az nem oké hogy miből, ha valkai megdolgozott érte rendben elismerem.


De ha valaki másokból él, vagy nem törvényes úton szerezte a vagyonát, és még fel is vág vele az már nem helyes, azért annak ne örüljek már, mint ahogy annak se, hogy sok gazdag még gazdagabb akar lenni, ezért képes olyanra hogy a szegényektől elvesz, lásd volt magyar politikusok, ők is gazdagok, akkor most elismerjem őket? és ne legyek szomorú, sőtt még örüljek is nekik hogy ők gazdagok? vagy gondold át amit írsz, vagy írd le bővebben, és jobban átfogalmazva hogy mit is akarsz mondani mert ennek a mondatnak igen sok verziója lehet.

2010. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ma 19:19


A mondatot azoknak céloztam akik egyszerre nekiestek a másiknak, csak azért mert gazdag. Az a bizonyos "másik" le is írta, hogy az ő szülei bizony keményen megdolgoznak a pénzükért.

Ha a mondatot általánosságban szemléljük, nyilván azokra értettem, akik törvényes úton szerezték meg a vagyonukat, hiszen sokan azokat is utálják, pedig nem kéne.

Magyarul, náluk az utálat oka a másik gazdagságára való irigység. Ha veszünk egy gazdag politikust, aki lopással tett szert pénzre, benne sem maga az a tény az elítélendő hogy gazdag, hanem az, hogy tisztességtelen ember, mert lopott, csalt. Azaz a mondat még ebben az általánosított szemléleten is helytálló, hiszen akkor sem kéne irigynek lenni, és utálni a politikust a gazdagságáért, ha azt a lopással szerezte meg. Azért viszont már jogos a felháborodás, hogy lopott.


Amiket leírtál, az már a te agyadban festődött hozzá a képhez, én olyanokat nem állítottam.

Legközelebb mielőtt hivatkozol valamire, és más szájába adsz olyat amit nem is mondott, vedd szemügyre a körülményeket is. Tudod, ha csak kiemelnénk egy sort egy (bármilyen) szövegből, nagyon könnyű lenne félreérteni.

2010. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

19:41


ez esetben ott is beírhattad volna, hogy pontosan kinek szólt az üzenet, az ilyen félreértések elkerülése végett! :)

2010. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!