Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan 18 éven...

Vannak itt olyan 18 éven aluliak akik nagyon gazdagok? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok akiknek minden márkás gyakran külföldi út meg olyan technikai eszközök meg minden
2010. okt. 9. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát én most töltöttem a 18-at..Nem tudom,hogy gazdagnak számítok-e,de Angliában tanulok,itt élek,Otthon ott áll a lakás fullra berendezve,hogy ha hazamegyek legyen hol aludni..Mindig márkás dolgokat veszek(bár itt kint nem olyan drága) Én sportos dolgokat szeretek így nálam a puma és a Nike a nyerő..Vannak olyan cuccaim amit talán egyszer ha felvettem,ilyenkor elajándékozom..Mindenem megvan.Nemrég tettem le a jogsit így anyu hamarosan vesz egy autót is,mert nem akarja oda adnia sajátját:)

Műszaki dolgok amire szükségem van megvan..

Nekem más nem is igazán kell a boldogsághoz..

JA! Igazából nem én vagyok ilyen pénzes hanem a szüleim..én csak részese vagyok...

2010. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztos vannak! De én sajnos nem vagyok 18 év alatti se nagyon gazdag! De mit akarsz itt kérdezni ezen kivül??
2010. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

21.27

"Nekem más nem is igazán kell a boldogsághoz"


Akkor bizony lelkileg elég szegény ember lehetsz.

2010. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ma 21:27 vagyok

Nem vagyok lelkileg szegény ember,csak boldog,és elégedett vagyok..Tanulok,mindenem megvan.Szerelmes vagyok,és idén nyáron is elmehetek Thaiföldre..

18 évesen mi kell még?

Talán irigykedsz??

2010. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

21:44


Á dehogy! Csak éppen mindent leírtál, kivéve, hogy szerelmed is van. Azaz ebből az jött le, hogy neked csak az anyagi javak jelentenek örömforrást és teljes megelégedettséget.

2010. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én k*rva gazdag vagyok, és nem, nem adok kölcsön!!!
2010. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 rebel174 ***** válasza:
32%
21:44 Remelem azt a sok-sok penzt orvosagra fogod egyszer kolteni nyomorek bekepzelt fereg .... -.-
2010. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Kéne neked is mi? NEKED SE ADOK!
2010. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 23:56

Mi van fáj,hogy te neked nincs pénzed???

2010. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 rebel174 ***** válasza:
00:08 Ki mondta hogy nekem nincs penzem jolvan nem sok de megsporolt van, en csak azt nem szeretem ha valaki a penz miatt nagy menonek erzi magat
2010. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!