Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha önbizalom...

Mit tudok tenni ha önbizalom hiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom leküzdeni? Alapvetően mostmár azért ki vagyok békülve a testemmel de még mindig vannak olyan napjaim amikor bele nézek a tükörbe és látok magamon felesleget ami eddig nem volt ott vagy megnőtt kicsit a hasam már el is megy a jó kedvem és bűntudatom van ha épp sokat ettem. Olvastam azt is, hogy a féltékenység is önbizalom hiány miatt van. Volt párszor az is, hogy azt gondoltam nem vagyok elég jó a barátomnak, hogy lehet neki vékonyabb szebb lány kéne, ami nem igaz mert mindig tudatosítja, hogy szeret és tetszem neki. Már nagyon unom a rossz dolgokat amik a fejemben motoszkálnak ok nélkül.

2023. máj. 2. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, fogadd el magad (és másokat is) olyannak amilyen. Mindenki szép a maga módján, te is az vagy. Ugyanis a szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik, ha a párodnak így jó vagy akkor minden rendben, másnak meg ne akarj megfelelni. A tükröt meg hajítsd ki, ha ennyire zavaró.
2023. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ❤️
2023. máj. 2. 08:42
 3/6 anonim válasza:

(Pl)


1. Sportolj. Nem kell túlhajszolni magad. Csak sima mozgásra gondolok. A sport növeli az önbizalmadat

2. Nézz a tükörbe és dícsérd azokat a testrészeidet amiket igazán szeretsz.

2023. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm!❤️
2023. máj. 2. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Válogasd meg, hogy miket eszel. Nyáron csinálj főzelékeket, eghyszerű elkészíteni,tökfőzelék rántottával, vagy zöldborsó főzelék egy szelet párizsival, de nem mirelit, mert annak van valami mellékíze, hanem friss, fél óra alatt megpucolod, fél óra alatt v. inkább negyedóra alatt elkészíted, olyan finom, hogy még! Nyáron amíg van szezonja, egyfolytában azt eszem,aztán később höldbabfőzelékeket, de csak egy-egy szelet párizsit szoktam hozzá natúr kisütni. És persze mozogjál.
2023. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 ❤️🙏🏻
2023. máj. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!