Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » L. L. Junior kisfia autista volt?

L. L. Junior kisfia autista volt?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kegyeletsértő lenni, nagyon sajnálom Dávidkát, azt is tudom, hogy régi történet. De, most, hogy olvastam, hogy felmentették Csilla barátnőjét is, felmerült bennem, hogy ha ezerszer elmondjuk a gyereknek, hogy nem megyünk át az úton, ha piros a lámpa, illetve vigyázunk rá, fogjuk a kezét, akkor nem hiszem el, hogy egy egészséges (szellemileg) gyerek kitépi magát a kezemből... Pláne, ha már eleve egyszer előtte lelépett a járdáról, nem magyarázták neki, hogy nem szabad??? Azért valjuk be, hogy nem mindennap ütnek el így gyereket... Bár nekem az is hatalmas kérdés, jogy Lacika hogy került át a túloldalra, ha nem volt vele felnőtt? (Mindkét nő Dávidkával volt.) Őrá se vigyáztak??? Nevelték egyáltalán a gyerekeket? Annyira borzasztó, hogy két felelőtlen nő miatt halt meg egy 4 éves kisfiú! Persze csak ha tényleg nem volt autista szegény, de akkor meg mégjobban kellett volna rá vigyázni...

2023. ápr. 28. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ennyibol biztosan nem derul ki hogy autista lett volna, nem is teljesen ertem honnan szedted ezt. A kovetkezteteseid, vagy inkabb spekulacioid abszolut alaptalanok.
2023. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy autista lett volna. Egyébként meg az autisták között is van magasan funkcionáló, aki megért mindent.

Kis gyerek volt, aki nem akart elmaradni a testvérétől.

Úgy rémlik, mintha többen lettek volna együtt, és a nagyobb testvér velük ment át.

Unokahúgom három évesen egyetlen egyszer elengedte a kezemet, és rohant, hogy hamarabb hazaérjen, mint én, mert kint voltunk a temetőben, de a kaput csak két kézzel lehetett becsukni. Kis falu, minimális közlekedéssel, és még az úttest előtt nyakon csíptem, de azért levert a víz, mert mi van, ha éppen akkor megy el arra egy autó. Pedig tudta, hogy csak úgy nem megyünk át az úttesten, körül kell nézni, meg felnőtt nélkül egyáltalán nem, mert kicsi, nem veszik észre. Akkor és ott jött egy játékos gondolata. Egyetlen pillanatra engedtem el a kezét, maradj itt, mindjárt megyünk felszólítással, ami az esetek 99,9 %-ban működött, mert tudta és elfogadta a szabályokat.

2023. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs gyermekem, de első olvasásra nagyon nagy tévedésben vagy, szerintem. A gyerekek pajkosak, és nincs még bennük félelemérzet. Nem tudják felmérni helyesen, hogy minek mi a következménye.

Teljesen egészséges, „jól nevelt” gyerekeknél is előfordul, hogy csacskaságot tesznek. Különösen a kicsiknél.

2023. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Három éves volt Dávidka, amikor elütötték. Egy hároméves gyereknek még nem tudod megmagyarázni, hogy ne fusson ki az autó elé.
2023. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
Nem tudom, hogy az volt-e, de te viszont egy tudatlan és bunkó ember vagy. Az autizmus nem azt jelenti, hogy szellemileg visszamaradott valaki. Nem is diagnosztikai kritérium. Sok autistát ismerek, így felbosszantanak az ilyen szösszenetek, melyek mindegyiküket retardáltnak tüntetik fel. Nem autista gyerek is van bőven, amelyik kitépi a kezét az úton a szülőjéből. Szállj már magadba te is és minden dikettáns.
2023. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dikettások biztosan magukba szállnak. 😄
2023. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!