Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Lány vagyok, de...

Miért van ez? Lány vagyok, de véget ért már jó pár éve egy barátságom egy csajjal; azóta nem köszönünk egymásnak. Semmmi. De egy portálon még mindig fent van egy közös képünk.

Figyelt kérdés

És olyan idézet van aláirva, hogy véget ért a barátságunk. Ha annyira véget ért, akkor miért nem veszi le? Miért van kint neki? Csak hogy mutogassa h már nem vagyunk barátnők? Vagy mi?

Nekem azóta nincs képem kint róla...


2010. okt. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle: vagy azért van kinn neki, mert sajnálja, hogy végetért, vagy azért mert lezárta, és azt akarja, h tudják. Szerintem inkább az első, de kérdezd meg.
2010. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2éve sajnálja... akkor miért nem lépett?
2010. dec. 1. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se értem ezt... Engem csúnyán átvert egy álszent kis ribi akit a legjobb barátnömnek hittem és azóta is kintvan neki iwiwen kb. 30 közös kép meg olyan amit én csináltam róla... nem tudom miért nem veszi le legalább...
2010. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, igen. Nem érdekel, h a gépen rajta van neki, nézegeti-e, nem érdekel. De ha ennyi ideje nem beszélünk, sőt haraxunk a másikra, akkor vegye le, mert én se látom értelmét h kint van neki :)

Idiota r ibanc

2010. dec. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!