Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cd-Dvd lemezen lévő fotókról/f...

Cd-Dvd lemezen lévő fotókról/fényképekről/lehet papiralapu fotókat/fényképeket csináltatni ?

Figyelt kérdés
A Google-n nem igazán találtam választ,azért próbáltam először itt kérdezni.Papir képet lehet cd-re,de forditva ??Megköszönném,ha valaki érdemben tudna segíteni.Üdv.
2023. jan. 23. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2023. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. El kell vinni egy fotólaborba, ott meg tudják csinálni.
2023. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a kérdező google-n nem talál semmit ami fotóelőhívásra utal, akkor nem tudom, hogyan fog fotólabort találni. :)
2023. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Próbálkozom fotólaborokkal telefonon vagy személyesen,azt hittem valaki már valahol csináltatott ilyet,azért próbáltam itt megkérdezni.Üdv,Kedves válaszolók!
2023. jan. 24. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem többszázezren csináltak már ilyet.
2023. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de nem tudom,hogy miért nem értik a kérdésem?? Lehet,hogy nem jól tettem fel a kérdésemet,azt kellett volna kérdeznem,hogy hol lehet helyileg megcsináltatni /gondolok én olyanra,aki csináltatott már ilyent és megtudná adni a cimet,nevet,helyet.Erre szerettem volna választ kapni,hogy ne kelljen egy csomó telefont lebonyolítani és a fél budapestet bejárni.Megköszönném,ha ilyen segitséget tudna valaki adni.Üdv Mindenkinek.
2023. jan. 25. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán a válaszaink nem voltak elég egyértelműek.

Ha valamelyik internetes keresőbe (nem írom le a gugli nevét, mert kimoderálják) beírod hogy fotóelőhívás, kapsz körülbelül tizenkétezer találatot.

Ezek közül kiválasztod azt amelyik a legközelebb esik hozzád, még telefonálni sem kell csak besétálsz, leadod, megkérdezed mikor mehetsz érte és kész.

2023. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !
2023. jan. 26. 09:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!