Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fürdött már le valaki ruhában...

Fürdött már le valaki ruhában vagy fehérneműben? ( mondjuk mert már úgy is mindegy volt ,pl:eső miatt eleve eláztál ,vagy fürödtél volna valahol és nem volt nálad fürdőruha)

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok

19/F



#eső #elázás #Ruhában zuhany
2023. jan. 9. 06:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pusztulat melegben haza érve beledöltem a medencébe. Kimelegedtem a blézerembe rendesen.


Régen osztálykiránduláskor full farmer cuccba bementem Balatonba. Ne próbáld ki, dög nehéz a farmer vizesen.


Egyik nyáron viren meg pucérra vetkőztem és csobbantam a kedvenc eldugott helyemen.


Meztelenül jobb, főleg medencékben, tavakban, tengerekben.


Ahol adódik pucérkodok elvonulva.


30N

2023. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy szabadstrandon fürödtem bugyiban,de azzal az erővel nyugodtan lehettem volna meztelen is,mert teljesen átlátszott. Spontán volt,arra jártunk,nem volt tervben...L.
2023. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 NTBS ***** válasza:
52%
Strandon úgy szoktam tusolni. Fehérneműben. 37F.
2023. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Akkor már leveszek mindent és inkább meztelenül.
2023. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
52%
Én jónéhány éve mentem úgy strandra, hogy rövidnadrágban mentem be a vízbe is. Akkor olyan 15 körül lehettem talán, de azóta sikerült fürdőgatyát beszerzni
2023. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Enyhen ittasan (full reszeg voltam) sikerult egyetemi golyabalbol hazafele menet eljutnom a varos masik vegebe, ahol sikeresen beledoltem a Dunába. Szerencsére holtág szóval nem sodort nagyon, en beledoltem, elsodort egy par metert, a fak koze. Ott aludtam egy jot. Fogalmam nem volt milyen nap van, hany ora, es hohy hol vagyok. Vegulis sikerult hazajutnom.
2023. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16 os vagyok. 28/F
2023. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg azokat, akik csadorban élnek.

Amúgy az első női fürdőruha valóban ruha volt, pl a 19-20 sz. fordulóján.

2023. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Mindig rövidgatyában és pólóban fürdök a Balatonban.
2023. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy külföldi meleg helyen nyáron elmentem kempingezni úgy, hogy olyan meleg volt, hogy még a helyi bennszülöttek is sírtak, hogy melegük van, ám a kempingünk egy folyó és egy tó között volt, a kettő találkozásánál, mindkét oldalon be lehetett menni a vízbe és eredetileg én is fürdőruhában kezdtem, vártam, hogy milyen jó lesz, amikor kijövök a vízből, majd hűsít, de még el sem értem a másik vízig, megszáradt a fürdőruhám rajtam, így szándékosan elkezdtem ruhákat rakni a fürdőruhára, hátha azok tovább maradnak vizesek a hűtés szempontjából, de nem sokkal segített, de azért egy kicsit igen. Akkor onnantól kezdve már csak tetőtől talpig ruhában mártóztam meg a természetes vizekben, és így is megszáradt rajtam, míg a folyótól a tóba értem vagy vissza.


Fürdőruhás zuhanyzásom is volt egyszer, amikor a szalagavatómra készülve jött egy fodrász tanonc át hozzám, és nem is tudom már, miért kellett neki néznie, hogy hogy mosom meg a hajam, de vmi miatt mégis fürdőruhában álltam a zuhany alatt, ami olyan fura volt nekem, hogy ezért emlékszem rá. Lehet, hogy ő mosta meg a hajam, csak nem volt kádam, csak zuhanyzóm, tán ezért.


40+ nő

márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!