Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdezz felelek játékban mit...

Dancsibácsi! kérdése:

Kérdezz felelek játékban mit lehet kérdezni?

Figyelt kérdés
Msnen csajokkal szoktam néha ilyet játszani. Ennek ugye az a lényege h bármit bármiről kérdezni kell, meg válaszolni. Na most ők könnyen kérdeznek ilyen"hány centi?" meg "szűz vagy még?" tipusú kérdéseket, de én mindig rohadt sokat gondolkodok. Írnátok pár ezekhez hasonlót? Patasztok kíméljenek! Tudom hogy hülyeség, de ez van.
2010. okt. 2. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
:DDDD én is szoktam ilyet játsszani ... pl. h kivel feküdne le, mit tenne ha .... és kitalálsz vmit pl ha legjobb barátnője azt mondaná neki h szerelmes belé.. meg stb ... ami érdekel...
2010. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

xDDD

Én is szoktam! :D

Kicsi a világ. XD

2010. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor jáccuuuuuuunk Xd
2010. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj ezek a szexuális magánélet rejtelmeit felfedő játék.

Mi amikor kicsik voltunk "mersz vagy válaszolsz"-t játszottunk...bepereltek szexuális zaklatásért.

2010. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!