Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Nem akarok...

Meg akarok halni. Nem akarok élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden rossz,amióta megszülettem,eddig reménykedtem,hogy jobb lesz,de nem jó,egyre rosszabb,mostmár nagyon úgy érzem,hogy nincs értelme az életemnek:S lassan 3. éve mindennap rossz kedvem van. a Legkisebb örömömet is elveszi az élet és keresztbe tesz nekem:(ez bánt alegjobban,nincsenek barátaim,akik szeretnek,azokat én nem szeretem,sőt,rossz érzésem lesz,ha vki szeret:S nem ebszélget velem senki:(utál mindenki,és én is magamat,ronda is vagyok:( mindnehez béna:( nincs értelme az életemnek,mit tegyek? Úgy érzem,hogy ninvs kiút,csak,ha meghalok.
2010. okt. 1. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Jogos, h nem akarsz akárkiből lelki szemetesládát csinálni. De csak tudsz vele másról is dumálni... akármiről... aztán jöhet a semissejós téma...

Mosolyogj sokat, tájékozódj és menj új emberek közé. Csodákat tesz. :)

2010. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Pont az élet egyik legnehezebb szakaszában jársz, szóvalezen a viselkedésen annyira nem kell csodálkozni, persze attól még foglalkozni kell veled.

Az a baj, hogy egy kapcsolathoz fiatal vagy, és lehet mégroszabb helyzetben lennél.

Sokat unatkozol? Van hobbid?

Lényeges kérdések, mert ha sok időd van agyalni, az nagyon nem tesz jót.

2010. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nincs hobbim,mert semmibe se vagyok jó:S és sokat gondolkozok,rengeteget,nem tudok rendesen figyelni,és PEst megye:9
2010. okt. 1. 21:35
 14/23 A kérdező kommentje:
Nincs célja az életemnek:Sés még rossz is:(
2010. okt. 1. 21:36
 15/23 anonim válasza:
Mindenképpen beszélj egy pszichológussal, még ha nem is tetszik a dolog. Én is azt javaslom, hogy legyél vidám, az fog segíteni. Lehet, hogy gyerekkorodból maradt vissza valami rossz dolog, és az rányomta a bélyeget az életedre. Legjobb lenne, ha előlről kezdenél mindent. Úgy értem, hogy felejts el mindent, ami eddig volt, és legyél új ember. Lehet, hogy akár az is segítene, ha gyerekekkel vennéd magad körbe, vagy nézz rajzfilmeket, vagy térj meg, és legyél hívő, higgy Istenben, jósággal lehet csak jó dolgokat elérni. De mindez nem fog addig sikerülni, míg saját magadat nem szereted meg. Fogadd el magad, ez a legfontosabb. Kifelé is azt mutatod az embereknek, amilyen vagy. Ha utálod magad, csak utálatos leszel. És ezt az öngyilkolósdit meg sürgősen felejtsd el! Engem is érdekelne, hány éves vagy, mert ha serdülő, akkor nem kell aggódnod, pár éven belül megszabadulsz ezektől a gondolatoktól, mindenkinek nehéz ez az időszak. Megváltozni sohasem késő. Ha sokan képesek a kábítószerektől megszabadulni, ez sem lesz nehezebb. Elhatározás kérdése az egész. De a te esetedben ez különösen igaz.
2010. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem, hogy nem tudok beszélgetni senkivel sem, de aztán el kezdtem levelezgetni és láttam a mintákat, hogy ki mivel nyit és mire kíváncsi, milyen általános témák vannak, stb.. szóval már van valami ismeretem.
2010. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Az előző hozzászólásomhoz: lehet, hogy egyszerű dolgokban gyökerezik a dolog, például helytelen étkezés, vagy alvás. Az én életem is teljesen megváltozott, miután már alaposan figyeltem rájuk. Egyébként van valami konkrét esemény, ami sebet hagyott?
2010. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben egy jó nagy séta is sokat segít.
2010. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
voltam sétálni,el szoktam menni magamba:) nem tudok yolanról,ami nyomot ahgyott volna,de kitudja...inkább sok közepes dolog,amit ha ritkán fordul elő elviel az ember:S csak sokszor van ilyen:(
2010. okt. 1. 21:49
 20/23 A kérdező kommentje:
evés: össze-vissza,mert sok édességet eszek,mert semmi se jó az életben,legalább azt hagy élvezzem,aludni meg nem m indig tudok,vagy nem alszok el vagy sokat kelek fel
2010. okt. 1. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!