Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Nem akarok...

Meg akarok halni. Nem akarok élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden rossz,amióta megszülettem,eddig reménykedtem,hogy jobb lesz,de nem jó,egyre rosszabb,mostmár nagyon úgy érzem,hogy nincs értelme az életemnek:S lassan 3. éve mindennap rossz kedvem van. a Legkisebb örömömet is elveszi az élet és keresztbe tesz nekem:(ez bánt alegjobban,nincsenek barátaim,akik szeretnek,azokat én nem szeretem,sőt,rossz érzésem lesz,ha vki szeret:S nem ebszélget velem senki:(utál mindenki,és én is magamat,ronda is vagyok:( mindnehez béna:( nincs értelme az életemnek,mit tegyek? Úgy érzem,hogy ninvs kiút,csak,ha meghalok.
2010. okt. 1. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az nem old meg semmit. De megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Remélem csak viccelsz ..Amúgy ha visszahúzódó vagy akkor először ismerkedj interneten és barátkozz utána találkozz is az emberekkel ..:) legyél kicsit nyitottabb mosolyogj az emberekre és légy vidám :) hidd el olyan egyszerű lesz barátkoznod és ismerkedned ,hogy nem is gondolnád:)
2010. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
megpróbáltam:( de nem megy 15 éves vagyok,mindig is rossz volt a kedvem,nagyon ritka,ha jó,nem most kezdődött ez...kisebb koromba is utáltam élni és mindennap sírtam,most is:( elegem van már,de nagyon,oylan mintha megszállt volna valami,ami rosszat akar nekem:( és hiáa barátkozok,ha vkivel jóba lennék,akk idegesít egy idő utén,de ha mással van el akk meg az idegesít:S nagyon rossz ez is
2010. okt. 1. 21:13
 4/23 anonim ***** válasza:

Beszélgess erről anyukáddal!

Komolyan!

2010. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem reménykedni kell, ezt a szót felejtsd el!

Tenni kell a dolgokért, és a sors majd meghozza a jót is.

Nem volt egy barátom sem, aztán nyitottam a külvilág felé, és most nem félek már annyira, ha beszélgetni kell bárkivel is, aztán dolgozni is elkezdtem, és azt hittem, hogy nem fogom bírni, aztán megjött a változás abban is, csak észre kell venni a lehetőségeket.

2010. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
beszéltm én már mindenkivel... mi a válasz? ,,mindenkinek vannak gondjai " hát csak nem mind1 ,hogy mióta,mennyi és milyen..
2010. okt. 1. 21:21
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudok ebszélgetni senkivel:S valaki hozzám szól,nem tudok mit mondani? nem ebszélgetek évek óta senkivel...élema saját kis világom,mert nem szeretnek,ha vki hozzám szól nem tudok miről bezsélni,és milyen az,hogy nyitott?
2010. okt. 1. 21:22
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

De látod, itt is tudsz beszélgetni. Egyáltalán nem vagy támadó, normális válaszokat adsz és nyitsz a segítség felé.

msn-en vagy valahol a neten keress egy csevegőpartnert-később persze igait is a környezetedből.

2010. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jóó,de normálsi dolgokról enm tudok bezsélni:S mégsme támadhatok le egy idegen embert,hogy bocs,szar az életem és meg akarok halni,és veled mizújs?...
2010. okt. 1. 21:25
 10/23 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Csak nagy vonalakban

2010. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!