Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gyűlöli mindenki a...

Miért gyűlöli mindenki a Magyarokat?

Figyelt kérdés
Miért vagyunk mindig mindenkinek útban a történelem során?

2022. nov. 24. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

az a nép, amelyik túlélte a tatárokat, túlélte a törökök 150 évét, az bizony irigylésre méltó, de jobb híján inkább nem szeretik. Azt nem tudják miért, de olyan jó érzés valakit gyűlölni...


Igaz?


Naugye!

2022. nov. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért általánosítasz a kérdéseddel?

MINDENKIT megkérdeztél erről?

Persze - így szoktuk kérdezni, amikor nézetünk szerint valamit sok emberre ruházunk rá (de konkrét ismeretek nélkül).

Nemcsak a magyarokat nézik le más népek, de kivételek is vannak, hiszen ott sem a nép, hanem a vezetői úgy irányítják a politikájukat, hogy gyűlöljön minket a népe.

Nekem pl. sok szlovák és pár cseh barátom van, akik értem tűzbe tennék a kezüket és én is ugyanezt cselekedném.

2022. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Anonymuska ***** válasza:
Kognitív és kritikus gondolkodás hiànya, intelektuális allulmaradottság, korrupt kormány. Amúgy max kelet Európa utál minket valszeg mert nem fogalták el az egész orszàgot. De nyugaton nem hülyék az emberek és nem ítélnek el, mert magyar vagy:)
aug. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!