Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor direkt éri el,...

Orbán Viktor direkt éri el, hogy mindenki utálja a magyarokat a világon, hogy ne legyen más lehetőséged csak a NER lovagok szállodáiban nyaralni?

Figyelt kérdés

Ejj, nincs is jobb mint Bahama szigeteki/Hawaii/Floridai árakon nyaralni a Balatonon egy NER lovag szállodájában. Ahol egyébként még a horror drága kajától is rosszul leszel egész nap, vagy összehányod magad, mivel kb. 1-2 hete felbontott a hűtőben romló alapélelmiszerekből pakolta össze gyorsan a legkiégettebb ukrán/bolgár "séf". Ezt első forrásokból tudom.

Szóval baromira nívós nyaralás az a tópart. De mi magyarok ha nem akarjuk, hogy külföldiek előtt égjen a pofánkról a bőr, akkor sajnos ezt kell választanunk, mert nincs más.

Ez direkt célja volt vajon Orbánnak? Hiszen az összes NER-lovag pénze az ő pénze valójában.



2022. jún. 25. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
kérlek ne égesd a magyarokat külföldön az orbánfóbiáddal
2022. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Orbán komoly mentális gondokkal küzd


ezért történik minden ugy ahogy...

2022. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, én soha nem vagyok rosszul a Balatonnál. Vizsgáltasd ki magad, betegnek tűnsz. Nyaktól felfelé is.
2022. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mindentudó99 ***** válasza:
97%
Vicces vagy ki a f.szt érdekli hogy egy külföldi mit szól hozzá hogy én hol nyaralok. Milió hely van még a Balalonon kívül.
2022. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

"mindenki utálja a magyarokat a világon"


Pedig nekem azt mondtátok, hogy Európában csak mi vagyunk ilyen elmaradottak.. Rajtunk kívül mindenki más nemzet toleráns, elfogadó, nyugatos, progresszív, nem rasszista és nem általánosít. Márpedig akkor nem kéne utálniuk minket, csak azért mert Magyarországról szállt fel a gépünk. Vagy a magyarokat utálni származási alapon nem általánosítás és nem rasszizmus?


"a legkiégettebb ukrán/bolgár "séf"."

Ez a multikulti, nesze, ezt se mi akartuk.


"De mi magyarok ha nem akarjuk, hogy külföldiek előtt égjen a pofánkról a bőr, akkor sajnos ezt kell választanunk, mert nincs más."


Nekem max akkor égne a pofámon a bőr, ha nem kenném be magam naptejjel a horvát tengerparton. Érdekes módon velem soha nem volt még senki bunkó, pedig mondtam honnan jöttek, viszont megadtam a tiszteletet, lehet, hogy a kulcs.

2022. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, bemutattad a hülyeség magas iskoláját!! Gratulálok!
2022. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy honnan vetted, hogy mindenki utálja a magyarokat. Egyrészt egy részük azt sem tudja, hogy kik/mik vagyunk, másrészt az átlag politikával foglalkozó videók, cikkek alatt kb ugyan annyian vannak akiknek nem tetszik a politikánk mint akiknek tetszik
2022. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Provokálni akart az Orbán fóbiás 3,5 pipás hülye gyerek egy újabb fiktív kérdéssel, aki napi 12-16 órát tölt a kategóriában, de úgy tűnik nem jött össze neki 🤣
2022. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
A külföldinek van annyi pénze, hogy ne ilyen helyekre menjen a Balatonon.
2022. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen libtard gyökér szardarabot....

Inkább menj és szellőztesd ki a ruhádat!

2022. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!