Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem. Miért engem ítél...

Nem értem. Miért engem ítél el mindenki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok plázacica nem vagyok emo csak egy átlagos ember,nem vagdosom magam nem szurkálom a köldökömet,hogy"majd én berakok piercinget magamnak". Nem 12évesen vesztem el a szüzességemet,nem jártam 12éves létemre 18-20éves pasikkal..Nem fogdosom az osztályban a lányok seggét,nem fogdosom a fiúk tökét nem a szexen jár az eszem meg azon,hogy melyik srácnak vajon mekkora,nem a b***ásról beszélek éjjel nappal mindenkinek.Nem pózolok pucéran a tükör előtt csücsörítve..Nem öltözök úgy,hogy a melleim majd kiesnek a fölsőből a fél seggem meg kilátszik a szoknyából és majdnem kitöröm a nyakam mert 10centis magassarkúban futkározok. Nem szeretek a középpontba lenni,inkább a háttérben.. Nem harcolok ki direkt verekedést,hogy jól megtéphessem azt aki nem olyan mint én és utána dicsekedni azzal a többi "nagy arcnak",hogy elláttam az illető baját. Nem vagyok a "mindenki kedvence" típus. Nem szólogatok be minden 2.dik embernek.Nem drogozok,cigizek,bandázok és nem adom el az összes cuccunkat mert tartózok a c*gányoknak lóvéval. Nem járok egy fiúval csak azért,hogy vegyen nekem ezt meg azt és jól kihasználhassam utána meg dobjam. De mégis mindenki engem ítél el mert nem vagyok olyan mint őt..
2010. szept. 29. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L
2010. szept. 29. 20:08
 2/8 A kérdező kommentje:
*ők
2010. szept. 29. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is tök normális vagyok, de engem kedvelnek. Szerintem nem amiatt nem kedvelnek, amiket felsoroltál.
2010. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hát a környezetemben csak ien emberek vannak és mégis lenéznek közösítenek mert nem vagyok olyan mint ők..
2010. szept. 29. 20:16
 5/8 A kérdező kommentje:
*kiközösítenek
2010. szept. 29. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pontosan azért ítélnek el mert nem vagy olyan mint ők. Ne foglalkozz velük. Ők 20 évesen már túl lesznek 3 abortuszon és 2 elvonókúrán, és akkorra már Te leszel a normális.

Ne feledd a fiuk a plázacicákra azt mondják, hogy hú de szét kurnám ,de feleséget a szerény lányok közül választanak.

2010. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, örülj neki, hogy te nem lettél ilyen tucatribi. Legyél büszke magadra.
2010. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ahhoz képest elég sokan lenéznek..
2010. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!