Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartják sokan állandóan...

Miért tartják sokan állandóan félig nyitva a szájukat?

Figyelt kérdés
Mintha nem tudnák becsukni. Nekem az jut eszembe róla,amikor meg vagyok fázva,és nem kapok levegőt az orromon. De ezek az emberek fiatalok,egészségesek,sokszor divatbabák,de a pattanásos kissrácok és tizenéves kamaszok is csinálják. Annyira ronda,hogy az nem igaz. Ma a buszon velem szemben egy ilyen nyitott szájú divatbaba ült,én meg végig azon szurkoltam,hogy csukja be azt a rúzsos száját,de nem tette. Rendesen sz.opó.s szája lett tőle (és igen,a fiúknak is!) Ez valami divat? 25/L
2010. szept. 28. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Vannak, akiknek allergiától is bedugul az orruk (nekem is). Hiába fújom ki 10 percenként, nem tisztul ki rendesen.
2010. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%

:D Ugye milyen idegesítő? Én azt hittem, csak engem zavar!!! :D

Egyébként régebben olvastam valahol egy cikket, amire teljesen már nem emlékszem, de a lényeg, hogy (talán) Amerikában a filmesek "tanították" meg a színészeknek, hogy így tartsák a szájukat, merthogy így milyen szexi... :D Ezért van, hogy képeken, filmeken nagyon sokszor van nyitva a szája a nőknek.

Lehet, hogy a látott csinibaba úgy gondolja, hogy ettől ő milyen erotikus kisugárzású. Vagy a másik elméletem, hogy csak szimplán bambák és tátva marad a szájuk... :D

2010. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
lehet bambulnak, erre még nem gondoltál? én is szoktam bambulni, és igencsak idióta fejem van olyankor, de szarok rá nagy ívben. Foglalkozz magaddal, nincs életed? azt lesed, hogy ki mit csinál? engem meg az ilyen emberek idegesítenek.
2010. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Én nemsokára megkapom a fogszabályzómat, mert amúgy a fogaim miatt nem tudom rendesen becsukni a számat. Vagyis betudom (nézek úgy ki mint egy ló), de ahhoz erőltetnem kell a számat, amúgy meg miért nem nézel ki az ablakon, ha idegesít? Ő dolga ha nem csukja be a száját nem????

Biztos neked is van olyan szokásod amit mások nem nagyon szeretnek.

2010. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet hogy fog eldeformálódás van a háttéreben?! Először gondolkozni kéne, aztán bunkózni, meg köpködni másokra...
2010. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én gyakran nyitva tartom a számat mert nehezen kapok levegőt az orromon és én is mindig arra gondoltam h mennyire idegesíthet mást, de túlléptem ezen, nekem így jobb, más meg majd megkérdezi ha kíváncsi rá, miért teszem ezt :D
2010. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A bátyámnak mindig nyitva van a szája, mert valami allergiaszerűsége van vagy nem tudom, de nagyon sokat fújja az orrát, meg ilyenek és sosem tisztul ki rendesen(egyszer voltunk egy sóbarlangban akkor jó volt).Szóval ezért.Vagyis ő ezért.(Ezenkívül nagyon sokszor bambul, az tényleg röhejes...)

De arra nem gondoltál, hogy meg volt fázva, és hogy ilyenkor egy csomóan meg vannak fázva.főleg egy helyen ha van valami vírusszerű nátha sokan elkaphatják buszon, munkahelyen, suliban.

13/L

2010. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

basszus engem is annyira idegesít! volt egy ilyen barátom -.-" már a pillanatragasztón gondolkodtam...

asszem valakinek az állkapcsával van a baj... hát a csinibabák pedig túl sokat tartják úgy a szájukat egyfajta tevékenység közben.

2010. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam amikor bambulok(>.<)
2010. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én azért mert az orromon mivel nemkapok rendesen levegőt ezért hogy ne fél percenként fuladozzak ezért szájon kell levegőt vennem ezért sokszor szinte mindig nyitva van egy kicsit a szám hogy kapjak levegőt.
2010. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!