Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha engem be visznek egy...

Ha engem be visznek egy kerületi rendőrkapitányságra, akkor mi a pontos eljárás?

Figyelt kérdés
Könyvet írok és csak adatot gyűjtök. Pontosan az érdekel,hogy ha engem bevisznek valamilyen balhé miatt, nem durva dolog miatt, nem bilincsben, csak simán bevisznek vallomást tenni, vagy hogy kikérdezzenek. Ilyenkor mi a pontos eljárás? És főleg ami érdekel: ott milyen rangú rendőrrel találkozhatok, aki mondjuk felveszi a vallomást egy íróasztal mögül?
2022. okt. 28. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Először is feldugnak egy 20 centis dildót xd. Na jó, nem. Az elbeszélgetés és a vallomástétel után "rabosítanak" ami ujjlenyomat/fénykép/dns mimtavételből áll. Persze ezt csak akkor teszik, ha alapos a gyanú, vagy esetleg be is ismeri a delikvens. Az íróasztal mögött legfeljebb rendőrhadnagy szokott ülni, ha nem komolyabb ügyről van szó.
2022. okt. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített
2022. okt. 29. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!