Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még olyan fiatal aki nem...

Van még olyan fiatal aki nem lóg msn-en minden nap, nincs facebookja, myvipje, iwiwje, nem farmozik, nem nevel semmit a neten stb?

Figyelt kérdés

Engem néznek már furcsának hogy nem érdekelnek ezek... ugye vannak mások is?

Ti mit csináltok a neten ha nem ezeket a "trendi" dolgokat?


2010. szept. 23. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
csak msn.
2010. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
En tenyleg nem vagyok fenn se MSNen, Facebookon, iwiwen, mywipen, nem nevelek semmit. Az emberek mindig, amikor kerdezik, hogy "Fent vagy itt meg ott?" meg "Bejelolhetlek?" es en mondom nekik, hogy nem vagyok fenn, akkor kiguvad a szemuk, hogy hat ez hogy lehetseges, aztan meg kirohognek. Pfff, szivbol szanom oket. Van az a mondas, hogy aki nincs fenn facebookon, az nem is ember, vagy hogy van. Na hat en csakazert sem fogok regisztralni egyik ilyen oldalra sem, bekaphatjak! A gyakori az egyetlen oldal, ahol regisztralva vagyok. Ide orogatok neha, am meg "bongeszni" szoktam a neten, barmit, videokat nezek, ilyesmik. Ja email cimem azert van, de az szerintem normalis.
2010. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*irogatok
2010. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Ja Vol!

Én nem használom egyiket sem. És nem is áll szándékomban használni. Aki használja, hát egészségére.

2010. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem sem erdekelnek ezek es TV-m sincs emellett. Szerintem idopocsekolas. Nem veszed eszre, de elrepul az ido ilyen dolgokkal - a semmire.
2010. szept. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amugy nem vagyok lemaradva, mert ami erdekel (TV musorok es hirek), megnezem a neten - reklamok es felesleges toltelek nelkul.
2010. szept. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Iwiw csak fórumok nézegetésére, és ritkán üzenetek küldésére, olvasására van.

Emellett:

Wikipédia

Gyakorikérdések

Tudományos blogok

2010. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!