Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még olyan fiatal aki nem...

Van még olyan fiatal aki nem lóg msn-en minden nap, nincs facebookja, myvipje, iwiwje, nem farmozik, nem nevel semmit a neten stb?

Figyelt kérdés

Engem néznek már furcsának hogy nem érdekelnek ezek... ugye vannak mások is?

Ti mit csináltok a neten ha nem ezeket a "trendi" dolgokat?


2010. szept. 23. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm a 20-as éveinek az elején jár és még számítógépe sincs, tudott volna venni ha akar de nem érdekli.

Se iwiwje, se myvipje, se facebookja nincs, de még MSN se.

2010. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

MSN-em van, használom is, de nem állandóan.

Semmi közösségi oldalon nem vagyok, és nem nevelek semmit.

17/L

2010. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az msn mindig ott van de nem mindig használom, van mikor fennvagyok de észre sem veszem..max ha írnak de nem igazán itt tartjuk a kapcsolatot. Facebook-on is sokat vagyok, naponta, de nem azért mert ez a trendi, hanem mert sok mindent lehet szerintem scinálni, és jobb mint a myvip, iwiw volt valaha. Viszont nem farmozok, nem petvillezek és nem nevelek semmit. Csak a barátaimmal hülyülünk el:)
2010. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok semmi felsoroltan és nem is leszek, még tv-t sem bámulok pedig nem jöttem más bolygóról...egyszerűen máshogy is le tudom kötni magam és a tv-n csak röhögni tudok olyan gáz. A számítógép is csak a munkám miatt kell. Tehát én is itt vagyok :)
2010. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
MSN-em van, de egyre ritkábban lépek be. Közösségi portálok közül egyedül iwiw-en vagyok fent, de elég fapados az oldalam (nincs kép és semmi extra dolog). Nincsen farmom és nem nevelek se tétova tevét se mást. A netet leginkább hírolvasásra, szórakozásra (online filmek, zenék, youtube), fórumozásra, e-mail-ezésre használom.
2010. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én sokszor belekezdtem ilyen nevelgetös, böngészös játékokba de mindet abbahagytam egy idö után nemtudott már érdekelni a myvipre is csak az egyik barátom kedvéért regisztráltam be magam de mar egy jóideje nemléptem fel. IwiW -em nincs de facebookbom egyszerüen nemtetszenek ezekek az oldalak. Bárki idegen ember megtudja nézni az adataidat és képeidet. És nem is farmozok.

MSNem van néha ha úgy gondolom fellépek majd lelépek ha nemír rám senki. MSNen és skypeon ritkán beszélgetek de ha beszelgetek akkor egy pár órát elvagyok.

2010. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

elözö vagyok

16f

2010. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

MSN-en fent szoktam lenni de alig beszélek vkivel. 60 partnerem van ebből 1-2val beszélek néha, van akivel még egyszer beszéltem csak még 1-2évvel ezelőtt, van aki nagyon ritkán (3-4 havonta) jön fel és van aki már szerintem le is tiltott vagy másik MSN-je van mert már 2 éve nem is láttam fent.

Facebook-om, myvipem, iwiwem van.

Mindegyikre naponta felnézek.

Nem farmozok, nem nevelek semmit a neten.

2010. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kérdező azt kérdezte, hogy van-e olyan akinek egyik sincs. Nos a válaszolók közül egyik sem ilyen. Nem az volt a kérdés, hogy milyen gyakran msn-ezel és milyen az iwiw profilod...
2010. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel se az iwiw,se my vip,se facebook,viszont van tanyám,ahova minden nap felnézek,és termelek:) 29/N
2010. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!