Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Virágbox vagy virágcsokor...

Virágbox vagy virágcsokor legyen a köszönő ajándék az esküvőn az anyukáknak?

Figyelt kérdés

Nagy dillemában vagyok, mert jövőhéten esküvő és már el kellene dönteni.

Mindkettő élő virággal lenne!

Anyósom box párti, neki meg van másik fiàtól kapott is.

Anyukám meg a hagyományos nagy, nyújtott csokor párti.

Őszintén én is a hagyományos párti vagyok, de lehet azért, mert egyszerű vagyok és valahogy nekem nem annyira tetszenek a boxok.

Anyósom kérdezte és mondtam, hogy csokor lesz szerintem, de még nem beszéltük meg a virágossal pontosan, erre kiakadva és már kissé szemrehányóan mondta, hogy gondoltam...


Azt gondolom, ha box lenne azt se utasítaná vissza anyukám, mert ő neki amúgy mindegy szerintem és örülne annak is, de biztos vagyok benne, hogy egy különleges nagy csokornak jobban.


A problémám a boxszal, hogy abban a virág rögtön tönkre megy, mert a boxban nem lehet locsolni csak az a szivacsos megoldással fecskendezni bele a vizet.

A csokor szerintem egy hétig azért szép.

A boxnak nincs teteje így porfogónak találom.


Ti mit adtatok? Mit pártoltok jobban?

Attól, hogy eddig a csokrot gondoltam még mondhatom a másikat, de valahogy nekem nem tetszik az.


Amikor bejött a divatba az volt róla az első gondolatom, hogy szegény virágok fejét levágták és hogy ez megint csak egy újítás és sokkal szebb mikor van egy nagy csokor.



2022. júl. 1. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ha kiszàrítja az ember a box úgy szép?
2022. júl. 1. 16:54
 2/3 anonim ***** válasza:

én egyiknek ilyet, másiknak olyat adtam volna a helyedben.

mi lett végül? ☺️

2022. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Box lett végül, mert anyukámnak mindegy, anyós, meg azt szeretett volna.:)
2022. júl. 19. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!