Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vélekedem így a...

Csak én vélekedem így a szilveszterről? Nálatok hogy telnek a szilveszterek?

Figyelt kérdés
Nagyon erőltetettnek érzem minden évben, legtöbbször sehova nicns kedvem menni, de mégis úgy elvágyódom, és tudom szarul kezdődne az év, ha itthon ülnénk a párommal. Minden évben ugyanaz van, hogy nincs hova mennem, aztán mégiscsak utolsó nap valaki megszán, és meghív. Nagyon szeretem a páromat, de még túl fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy kettesben nézzük az rtl vagy tv2 műsorait (amit év közben sem nézek mellékesen)
2008. dec. 19. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Kettesben mást is lehet csinálni a tv nézésen kívül :)

Ellenben, ha neked ez nem jön be, akkor nyugodtan menj bulizni, esetleg a párod is magaddal viheted.

2008. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy hány éves vagy (20? 25? 30?)


rendezhetnétek a pároddal házibulit, meghívtántok pár barátot, együtt iszogatnátok, fölköszöntenétek egymást, meg mittudomén.... nem lenne eröltetett, mert otthon lennétek, de mégis egy buliba.

2008. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz a pároddal tölteni a szilvesztert,de az durva,hogy csak a tévét tudnák nézni.Romantikus vacsora,fürdő,szex,bor,gyertyák,vagy más,amit szerettek kettesben csinálni?
2008. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Minden év úgy telik el ahogy kezdődik!Ezt ne feledd!!

Bassz ba, szívj be és sexeld át az újév kezdetét :D:D:D

2008. dec. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

21 vagyok:)

igazából ezt a tv-nézést csak egy példaként írtam.

itthon lakok a szüleimmel, ők is az övéivel, és mindenki otthon lesz, szóval a romantikázás kizárva, a tv nézésen, egy kis alkoholizáláson. és a szexen kívül igazából más nem megoldható. amúgy utolsó válaszoló, tavaly ezt csináltam, amit írtál, de annyira nem jött be amikor több napig hulla voltam utána :)

2008. dec. 20. 09:04
 6/10 A kérdező kommentje:
*ő is az övéivel
2008. dec. 20. 09:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Átmenni egymáshoz semmiből sem tart. Az a minimum, hogy együtt töltitek...

Nálunk mindig vagy csak úgy vagyunk valakinél, iszogatunk, beszélgetünk, utóbbi időkben kártyázgatunk, aztán meg adja magát a többi. Néha kimondottan házibuli van, és nem kell nagyra gondolni, 10-15 haver jön ilyenkor össze.

Esetleg befizethettek valahová egy szilveszteri partira, de ott idegenek között lesztek. Ettől függetlenül lehet jó is.

2008. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ajánlani, hogy menjetek el kettesben valami klassz étterembe, ezek után pedig hazamentek:)
2008. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy otthonülő típus, de a szilveszteri bulizás soha nem jött be...tavaly elmentem, mert a barátnőim elráncigáltak, de idén biztos nem fogok. Egyáltalán nem ciki, ha otthon vagy, legyél a barátoddal, töltsétek el az estét úgy, mint máskor, ha együtt alszotok csak annyi különbséggel, hogy éjfélkor igyatok meg egy pohár pezsgőt, nem kell nagy ügyet csinálni belőle, hogy szilveszter van és akkor tök jó estétek lesz szerintem :)
2008. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, de már megoldódott a problémánk :)
2008. dec. 22. 12:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!