Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akkora nagy szám a...

Miért akkora nagy szám a Hello Kitty?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk a kisebek imàdjàk,az anyukàk ezzel lepik meg a csemetéjüket!

Olyan itt,mint a pokemon,Dragon Ball stb.

A szülönek is bejön,mert ugye édes macskafej,igazi kislànyoknak valo rozsaszin ,fehér szines logoval ellàtott, divatos ruha,tàska ,parfüm,pénztàrca,bugyi a kirakatban.

Melyik kislàny anyukàja tud neki ellenàllni?

Persze az àrak szabnak hatàrt néha....

2008. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

en a puccát szerettem, amig csak interneten volt, és nem "jött be".

azert, mert "supercute". ugy van megtervezve, hogy a lanyokban megpengessen valamit, hipercuki.

aztan az ember egy idő utan kinövi jó esetben szerencsére.

a nagyobb lányoknal meg egyszeruen divat.

2008. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*mejt cuki.mejt divat.mejt csajos*
2009. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Buta kis emós p*csák kedvence, szerintem gusztustalan. De rohadtul népszerű az tény.
2010. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A nagy szám a 9-10 éves elkényeztetett libáknakj
2010. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

MERT ARANYOS,CUKI,ÉS CSAJOS!!!! és mielőtt bárki azt mondaná,hogy k....ák szeretik,egyáltalán NEM!!!!

élek halok kittyért..mindenem kittys,és nem vagyok egy sarki...! csak azért mondommert már hallodtam ilyeneket,hogy azt mondták azokra a csajokra,akik szeretik,hogy k...ák.... HELLO KITTY 4ever mindörökké:)

2010. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem van egy Hello Kittys tetoválásom.Én szeretem.Nem bántam meg.Már 3éve ott van és én is nagyon szeretem.Eleve szeretem a cicákat és a rózsaszín meg olyan csajos.A masniról meg ne is beszéljünk!Azt végképp imádom.Szóval cuki és kész!:-)
2010. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok oda érte de kaptam olyan sminket ilyen szemhéjpudereset és marha jó!!
2010. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nyuszipo.Ok válasza:
Nincs olyan ép eszű ember aki ne szeretné.olyan kis aranyos:) ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Én Imádom♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
2010. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!