Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ez tényleg akkora cucc?...

Most ez tényleg akkora cucc? Nem értem a szüleim. (lent)

Figyelt kérdés
barátokkal elterveztük hogy megyünk sátorozni. még 14-15 évesek vagyunk szóval csak barátoméknál a kertvégében lennénk. egy két részre osztott sátorban aludnánk 4-en. 2lány, 2fiu. szüleim már mondták hogy kertvégébe mehetek sátorozni de más városba már nem természetesen. ahhoz még fiatalok vagyunk szerintem is. itt csak horrorfilmet néznénk, pattogatott kukoricával meg dumálnánk.. anyuméknak ez a két lány két fiú felállás nem tetszett hogy akkor én a pasimmal alszok? bevallom egyáltalán nem gondoltam rá hogy vele fogok. már 4hónapja járunk de még csak puszi volt. mindennek majd eljön az ideje, félénkebb típus vagyok. fel akarják hívni a szüleim az anyukáját a barátomnak hogy majd ellenőrizzen minket... de remélem nem teszi mert nem lenne jó hogy ha pl. nézzük a horrort és jön zseblámbával a sötétben. na jó nem ezért nem lenne jó hanem csak. mert buliznánk egy kicsit szülők nélkül... egy kicsit hosszúra sikerült, remélem elolvassátok és látjátok benne a lényeget.. légyszi írjatok válaszokat.
2011. júl. 30. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
a probléma a bizalommal van, vagyis nem, inkább ott, hogy a szüleitek féltenek titeket. Ha csak a kertvégében lesztek akkor picit jogtalan ez, azért gyerekek se vagytok már hogy ellenőrizni kelljen titeket. Gondolom a féltés fő tárgya, h nem bíznak a barátodban, mi lesz ha nyomul? Ezért akarják az ellenőrzést sztem. Beszélj a szüleiddel, biztosítsd őket arról h nem terveztek semmi ilyesmit, és hogy természetesen te a barátnőddel alszol meg a két srác külön. Aztán persze helyet cserélhettek csak ezt nem muszáj h tudják:D szóval ennyi, mondd h nem lesz semmi balhé, és ne kezeljenek gyerekként , már nem vagy az, tudsz vigyázni magadra, és egyébként is a barátod nem olyan:)
2011. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem engedném h fiúkkal aludj egy sátorban ennyi idősen. menj csak a barátnőddel. fiúk legyenek estig-nem a sátorban-aztán menjenek szépen haza
2011. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 évesen? Szerintem ha 4 hónap alatt még csak csók sem volt köztük akkor most hirtelen nem fognak vad szexpertikba kezdeni és ez így van jól. De a fiúk kizárása ennyi idősen azért szerintem hülyeség. Első voltam
2011. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos a szüleitek azt gondolják hogy valami oltári nagy gruppen szex parti lesz ott és apud majd les h eltűnt az ütvefúró a garázsból, csak ez lehet az oka xdddd
2011. júl. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!