Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ellopták a Biciklim mit tegyek?

Ellopták a Biciklim mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amit eddig megtettem: -Rendőrségi feljelentés

-biciklis spanoknak mindegyiknek szóltam, hátha meglátják valahol

-biciklis üzletekbe bementem leadtam az alváz számot és a telefon számom hogy hívjanak ha megvan


300.000Ft-os bicikliről van szó! Szerintetek mit tehetek még? :( KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK BICIKLIM AZ ÉLETEM MEGHALOK HA NEM KAPOM VISSZA :'(

16/F


2010. szept. 17. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet h nem fog tetszeni amit irok,de hülye voltál h nem lakatoltad le,ha meg még is akkor annak már löttek. ha van kép a cangárol,tedd fel netre,hátha valaki rátalál.nem tudom hol lopták el mikor,milyen faluba laksz.ez igy kevés.
2010. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vácon lopták el a Boronkay elől, egy mongoose Amasa Superről van szó. és le volt lakatolva :(
2010. szept. 17. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs nem akarlak még jobban elkeseríteni, de szembe kell nézned azzal a ténnyel, hogy a biciklid nem fogod visszakapni, hacsak az illető vissza nem hozza. Sajnálom, ez az igazság.


Most gondolj bele:


Ha van egy kis sütnivalója a tolvajnak, tudja hogy nem mutatkozhat vele ott a környéken.

Az alvázszámot meg le lehet szedni, vagy legalábbis elolvashatatlanná tenni.

Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg nem egy biciklis üzletbe fogja eladni...


Csak akkor kapod vissza a biciklid ha egy nagyon buta tolvajjal van dolgod... Erre az esély nagyon kicsi.


Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de semmi értelme sóvárognod meg szomorkodnod még hetekig. Jobb, ha minél hamarabb beletörődsz.

2010. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!