Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy pukiztok...

Lányok, ti hogy pukiztok halkan kakilás közben? 20/L

Figyelt kérdés

Van egy gondom, ami elég ciki dolog, és már eléggé zavar. Kakilás közben nagyon hangosakat pukizok. Ez otthon nem is gond, ellenben a munkahelyen annál inkább, mert minden kihallatszik a wc-ből. Sajnos vízcsap a wc-ben ott nincs, és állandóan húzogatni a klotyót is eléggé feltűnő a dolog. A kolleganőimet "megfigyelve" csak nekem van a társaságban ilyen gondom. Sőt, nevessetek ki, elmondtam a legjobb barátnőmnek, aki nem sokkal később végignézette velem a kakilását, és olyan kis szolíd hangokat produkált, úgy irigyeltem érte. De megoldást ő sem tudott mondani. Nem eszem semmi olyasmit, ami felpuffasztana, vagy túlzott gáztermelődést váltana ki. Most már el sem megyek kakilni a melóhelyen, mert nagyon ciki, inkább tartrogatom, de ez sem megoldás, mert néha annyira kell már, hogy majd összecsinálom magam.


Szóval lányok, ti hogyan tompítjátok a nem kívánt hangokat?


20L


2010. szept. 17. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ilyen gondom nincs..Jobban mondva nem csinálok belőle gondot..Igyekszem a munkahelyemen nem elmenne nagydolgot csinálni..Addig kibírom amíg haza nem megyek..De ha mégsem akkor ha érzem,hogy pukizni kell,bizony lehúzom a Wc-t.Inkább a tartály hangoskodjon,és igazából nem érdekel,hogy kint hányszor hallják,hogy zubog a víz..

Otthon nem érdekel a dolog,ott úgy jön ahogy akar..Bár nyilvános Wc-be nem járok,de ha mégis be kell mennem egy bevásárló központ Wc-be akkor ott sem érdekel..Zubogjon a víz,és akkor pukizok..Ez legyen a legnagyobb problémám...

33/N

2010. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért csak a lányoké érdekel, vagy nem tudod, hogy a fiúk is gázolognak?
2010. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
szarügy
2010. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Réti bubuzér ***** válasza:
98%
Reggel felkelés után szarok. Ennyike. (Ja, és az asszonynak se kell ébresztőóra.:)
2010. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
az szép ébredés lehet, ilyen bélhangokra. romantikus kapcsolat mindenbizonnyal :D
2010. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tökéletes kapcsolat titka.xD

Sz*rj a párod előtt.xD

2010. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Háccc, hahiszitek, hanem, egy házasságban vannak nagyobb problémák is, hogy ki mikor fingik :) Egyébként egy haverom nagyapjának ez volt a mérföldkő a kapcsolatok komolyságát illetően, konkrétan megkérdezte: "Oszt fingtok-e már egymás orra alá?"
2010. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt arról volt szó, hogy a bél vége ébresztő helyett funckiónál. :D
2010. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem lennék szégyellős kérdező 😀
2021. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, semmi ciki nincs benne, csak te gondolod így. Így működik az emberi test. Normál biológiai folyamat, semmi szégyellni való nincs benne.

Régebben, mikor elkezdtem dolgozni, engem is zavart a dolog. Meg ahol ilyen több fülke van egymás mellett és valaki persze hogy pont akkor, pont a mellettem lévő fülkébe vágódik be... Bevallom eleinte én így nem is tudtam kakilni, hogy ott volt a tudat, hogy valaki egy méterre van tőlem. Aztán valahogy szép lassan hozzászoktam. Teljesen természetes lett. Szoktam hallani, hogy mások is durrantgatnak és nem zavartatják magukat. Ma már inkább csak nevetek rajta, ha visszagondolok az akkori önmagamra.

2023. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!