Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingatlan adásvételi ELŐ...

Ingatlan adásvételi ELŐ szerződést, fel lehet bontani úgy, hogy a megadott foglalót ne veszítsük el?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha minden következmény nélkül lehetne szerződést bontani, mi értelme lenne ilyeneket dokumentálni egyáltalán?
2022. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A foglalo, mint olyan fogalma nem tiszta esetleg? A ugyved aki a szerzodest irta, nem magyarazta el hogy mivel jar a foglalo kifizetese? Azt se hogy mi a kulonbseg az eloleg es a foglalo kozott?
2022. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ami egyértelmű azzal én is tisztában vagyok! Azt remélem, hogy olyan ember is látja és válaszol aki ért is az ilyesmihez.
2022. ápr. 28. 23:34
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Látom, a leszavazás megy, de kérdésre válaszolni képtelen vagy.


Tehát mégegyszer:


"A ugyved aki a szerzodest irta, nem magyarazta el hogy mivel jar a foglalo kifizetese?"


Amennyiben igen, kérlek írd le, mit jelent, ha a foglaló kifizetésre került. Menni fog?

2022. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nyomós indokkal nyilván megoldható. Nem, az nem nyomós indok, hogy találtál mást, olcsóbbat, jobban tetszőt. De miért nem az ügyvédet kérdezed?
2022. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az ügyvéd aki a szerződést összeállította, nem az én ügyvédem hanem a lakópark beruházójáé! Tőle ezt hiába kérdezném.
2022. ápr. 28. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy nem te bérelted fel, az is dolga, hogy neked is segítsen te istenbarma...
2022. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4/6!

Ezt nem elmagyarázzák, hanem bele van foglalva a szerződésbe!

A kérdésem pedig arra irányul, hogy a már megkötött szerződést valami úton módon fel lehet-e bontani?!

2022. ápr. 28. 23:57
 9/13 A kérdező kommentje:
7/8 húzzál szépen aludni, mert hülye vagy az egészhez és senki nem kíváncsi az ostobaságaidra. egyébként mutattam már ügyvédnek és azt mondta, hogy nagyon egyoldalú és tisztességtelen szerződés és ha bíróságra jutna a dolog, biztosan érvénytelenítenél. ezért lettem volna kíváncsi olyan emberek véleményére akik ismerik a jogot, nem pedig ilyen hozzád hasonló hülyékére!
2022. ápr. 29. 00:02
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Nálatok fizetős a google?

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!