Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legális még a lakott területen...

Legális még a lakott területen belüli ralley autóverseny? Ti lájkolnátok,ha autóverseny miatt egy egész hétvégére elzárnák reggeltől estig a lakhelyeteket,és a közutakat, ahol nap, mint nap közlekedtek?

Figyelt kérdés

Miért nem rendezik ezt spéci pályán lakott területen kívül?

Engem rohadtul zavar, hogy nem tudok menni sehova miattuk, de hallgathatom az autópuffogást, plusz a sok iq- bajnok körbevizeli a területet, ahol éppen rájön. Undorító.



2022. márc. 19. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Engem a sok autó zavar. Tiltsuk ki őket a faluból/városból! Büdösek, hangosak. És nem csak egyszer egy évben, hanem állandóan.

Ja, és a buszok.

Menj gyalog! Büdös, zajos. Fujj!

Ó, és tudod mi zavar még? Az átkozott óvodások!

Folyton itt mászkálnak, csoportosan! alig lehet elférni tőlük a járdán, hangoskodnak, gyűlölöm őket.

Ki velük a mezőre!

2022. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legális, mivel egy autóverseny sem úgy néz ki, hogy kihúznak néhány szalagot az utcákon, és akkor ott majd száguldoznak. Az önkormányzat engedélyt ad rá, és még támogatják is az ilyen eseményeket, mivel turisztikai vonzalma van.
2022. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1:

Engem az általad leírtak nem zavarnak. Mivel nem korlátoznak abban, hogy oda mehessek, ahova szeretnék. És nem vizelnek az utcára:). Nem így ez a középkori réteg.

Az önkormányzat élén igaz, egy észkombájn áll, aki ilyenkor megy nyaralni ebből a pénzből.

2022. márc. 19. 11:30
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

#3:

Engem nem érdekel, téged mi zavar.

A hozzászólásommal arra akartam célozni, csak ez látszólag nem jött át, hogy ha minden egyes ember idióta, ügyefogyott, nevetséges hisztijeit, nyűgjeit, problémáit azonnal úgy akarnánk kezelni, hogy megszüntetjük, ami neki nem tetszik, akkor rövid úton ott tartanánk, hogy nem lesz semmi.

Se verseny, se busz, se óvoda, se közért, se áram, se út, se víz.

Az, hogy neked nem tetszik, sokkal kevesebbet nyom a latba, mit az, hogy több tízezer embernek meg tetszik, az önkormányzatnak - tehát a lakóhelyednek - pedig komoly bevételt jelent.

Szánalmas, elszomorító az a hozzáállás, amit te tanusítasz.

Zavar, hogy egy évben egyszer le van zárva pár utca, ezért megfosztanál többezer embert a szórakozásától. Nem vagy te egy kicsit túlságosan egoista? Netán fel kéne mérned, hogy más is létezik rajtad kívül a bolygón.

Odahugyoznak az utcára? Tiltsuk be az egész rendezvényt! Tudod mit? Tiltsuk be az utcát!

Még csak véletlen se az legyen a megoldás, hogy telepítsen az önkormányzat vagy a verseny rendezője több mobilvécét, hanem tiltsuk be a versenyt!

Tiltsuk be!

Tiltsunk be mindent!

Nincs igazam?

2022. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es.Őszinte leszek hozzád. Te nagyon primitív vagy. Ha olyanokhoz kellene igazodni, mint te és az ilyen típusú emberek, akkor nem lenne kultúra, illő viselkedés, középkor lenne ismét. Végig sem olvastam, amit az előbb írtál, mert unalmasan egysíkú, tanulatlan, szűklátókörű, ösztönös, egyszerű, önközpontú már a legelején. A példád nem volt adekvát. De persze újra kéne születned ahhoz, hogy megértsd, miért. Menj rallira, beolvadsz, ebben biztos vagyok😁👍
2022. márc. 19. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Látod, ez a baj veled.

Önző és beképzelt vagy, mások egyáltalán nem érdekelnek, körülötted forog a világ.

Tudod, az a különbség kettőnk között, hogy én nem várom el, hogy hozzám igazodjon a világ.

Félek, ezt nem érted.

Nem baj, kellenek a hozzád hasonlók is.

Remélem, voltál békemeneten!

2022. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a trténetet!

Tegyük föl, futóversenyt rendeznek, és lezárják azt az utcát ahol laksz.

Munka után alig várod, hogy hazaérj, fáradtan a város másik végéből az autóddal.

Csakhogy NEM LEHET, mert az egész napos rendezvény miatt 4-5 utcával hamarabb kell letenni az autódat. Onnan sétálsz haza, hónod alatt a munkahelyi lomokkal és a menet közben bevásárolt dolgokkal.

Akkor ez nem zavarna?

2022. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így legalább haza tudok menni, nem így ennél. És a szurkolók sem az a szint, ami autóversenyen. Spéci pályán a helyük, ezt mindenki tudja jól.
2022. ápr. 8. 04:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Tegyük tisztába az alap fogalmakat:

Rally: megbízhatósági túraverseny /korábbi nevén csillagtúra/

közutakon és/vagy lezárt szakaszokon lebonyolított autóverseny, közúti közlekedésre is alkalmas járművek résztvételével.


Amiről te beszélsz:"spéci pálya"

Épített, zárt versenypálya, kimodottan sportcélra készült járművek számára.

(autodrom, circuit, course, Hungaroring, Rábaring, Kakucsring....)

Ne keverd össze!

2022. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegyünk tisztába pár dolgot a magasról lefelé súlyánál fogva könnyen néző fejedben:

Lakott területen tartott butáskodást tudsz egy félreeső helyen is tartani, nem kell ehhez blokkolni más emberek lakhelyéhez való eljutását hétvégente. Már ki vagytok tiltva így is a házak közül, ó, vajon miért?! A gond egyrészt az, hogy feltűnési viszketekségetek van, örökké serdültök, másrészt a kutya sem menne el, ha egy félreeső helyen tartanátok ezt a csodát, nyilván óránkét 1 autó elsüvít egy néző mellett😁, jajjj de nagy kaland, valóban. Így legalább tudtok kajálni, meg piálni a sarki kocsmában, aztán rögtön üríteni, ahol éppen rátok jön. Büszke lehetsz erre a klassz kis hobbidra, messze múltba mutat, egészen az ősi időkbe. 👍

2022. ápr. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!