Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az öreg nyugdijas nénik hová...

Az öreg nyugdijas nénik hová sietnek? Ők mennek át mindig a piroson, vagy ha nincs zebra, és rohannak a busz után.

Figyelt kérdés
a minap majdnem fellökött egy a bicikliével,meg csöngetett agresszivan,hogy "elvigyem az ajtót?!!!"-alig tudtam a babát betenni a kocsiba..
2008. dec. 16. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Az öreg nyanyák akár agyon is taposnak. Nem baj, ha pocakos vagy, vagy pici babát cipelsz. szerintem ez csak az ő ostobaságuk. Ellenbe én csak olyan öreg bácsival találkoztam, aki nagyon udvarias és előzékeny, akár másra is rászól, hogy engedje előre a kismamát. Kétség kívül ebben a férfiak SOKKAL
2008. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
SOKKAL különbek!!!
2008. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon haragszom az erőszakos és --ki ha én nem -- idősekre egy kettőt már helyreraktam!!! rengeteg ilyen sietős vénség jár az utakon! sok ilyen eset történt velem de amin én is károsult lettem az tavaly történt hogy mentem dolgozni a hajnali 3-mas busszal sietett sőt tolongott hogy legyen helye tél volt és szakadt a hó olyannyira hogy az útpatkát nem takarították le és nem lehetett látni. megált a busz és a nagy sietségben becsúszott a busz alá alig bírták kihúzni olyan szerencsétlénül esett alá hogy kifordult a combja kb 1 órát volt a busz alatt mert nem tudták kihúzni és meg kelett várni a mentőt vártam na végre jött a másik busz gondoltam ezzel végre beérek a munkahelyre de nem így történt mert volt egy másik néni is a aki szinte repült hogy majd ő is felszáll arra annyira rohant hogy csak úgy gondolta hogy gyorsabb a busznál és átszalad előtte észrevette a sofőr és elrántotta a kormányt ami az első buszba ütközött késtem kb 3-4 órát és még a béremből is levonták pultos vagyok és én nyitottam volna leordította a főnök a fejem most mondjátok meg nekem hogy mi a francot keresett a hajnali 3 órás buszon? én megkérdeztem mert már nem bírtam idegileg ezt az egész helyzetet és tudjátok mit mondtak? hát a piacra!!!!!!!!!!!! na az ilyen b*nkó semmittevős öregeknek kitekerném a nyakát!!!!!!!!!! egyszerűen nagyon megutáltam őket de csak az ilyenfajtákat mert vannak nagyon édesek is !!!
2009. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!