Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi volt eddig a "legidét...

Kinek mi volt eddig a "legidétlenebb" karácsonyi ajándéka?

Figyelt kérdés
tudom, ajàndék lonak ne nézzuk a fogàt,de van, hogy egy-egy ajàndék rendesen letaglozza az embert..Tavaly pl "majdnem-anyostol" 3 (azaz hàrom darab) konyharuhàt kaptam...remélem idén felmososzettet kapok :D:D
2008. dec. 15. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
néhány éve apám pogácsát kapott tőlem karácsonyra:) a kaja mindig kell
2008. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Az exemtől kaptam az első (és egyetlen) közös karácsonyunkra egy elektromos fogkefét... míg én SK csupaszerelem ajándékkal leptem meg...

Később kiderült, akkor már másfelé kacsingatott, így nemsokára szakítottunk is.

De bénább ajándékot erre az alkalomra nem tudok elképzelni :)

2008. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A nagyapámtól kaptam tavaly egy orrszőr-csipeszt ,golyóstollnak nézte:)))
2008. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én tavaly a tesco-ba találtam ilyen mászkáló, jingle bellst éneklő rénszarvast, azt kértem poénból, anyám hülyének is nézettXD A suli ajándékozáson az egyik egyerek tasakos levest meg fagyasztott borsót kapott, nade nem a zsugori ajándékozó miadt, hanem mert a gyerek mindig poénból órán felkiált h.: BORSÓÓXD meg nem értem miért, de mindenki röhög, innen az ötlet, örült neki, és kapott ilyen rózsaszín neonfüleket, leesett a székről amikor megkapta, annyira röhögött, de az ajándékozó se tudta h. rózsaszínXD
2009. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezen de jót nevettem :D
2009. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

2 évvel ezelőtt kaptam egyik osztálytársamtól egy fából készült piros rénszarvast. mindene piros volt, kiscsengő volt a nyakán. ráadásul lapos volt. h mondjam... szal olyan mintha vki rajzolt volna egy lapra egy tűzpiros rénszarvast és ollóval kivágta volna. na kb ugyanez csak fa :D kicsit hülyén magyaráztam el, de máshogy nem tudom.

de legalább gondolt rám ... :D

2009. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egy barátom, aki sokféle zenét szeret, de a mulatóst nem, kapott a nagymamájától egy mulatósos CD-t, mert volt a borítóján egy hegedű és a nagymamája gitárnak nézte... :-D
2010. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!