Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi volt eddig a "legidét...

Kinek mi volt eddig a "legidétlenebb" karácsonyi ajándéka?

Figyelt kérdés
tudom, ajàndék lonak ne nézzuk a fogàt,de van, hogy egy-egy ajàndék rendesen letaglozza az embert..Tavaly pl "majdnem-anyostol" 3 (azaz hàrom darab) konyharuhàt kaptam...remélem idén felmososzettet kapok :D:D
2008. dec. 15. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Nekem apukám mesélte, hogy ő 10 évesen karácsonyra kapott egy összesen egy fürdőköppenyt .Ez kicsit hasonlit a konyha ruhás ajándékra:))
2008. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hàt az élelmiszerboltok polcain talàlhato spray(nevére màr nem emlékszem)

De kaptam màr alkoholos bon-bont is olyantol,aki tudja hogy utàlom az alkoholnak még a szagàt is.

Tavaly meg halacskàs vizhöméröt,ami elvileg a babàknak a vizéhez kell(nincs is gyerekem)

2008. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: Szerintem lehet, hogy "majdnem anyósodnak" vagy pénze nem volt jobb ajándékra, vagy csak egyszerűen nem ismer, és ötlete nem volt, hogy mit vegyen...


Egyébként én pl anyósomtól minden évben zoknit kapok, a párom szintén, a gyerekek meg gyümölcsöt, mert sajnos másra nincs pénze. Ez van...

2008. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolso vàlaszolo: majdnem-anyosomnak ( csak egyutt élunk, nem vagyunk hàzasok a pàrommal) vàllakozàsa volt, amit veszett jo pénzért eladott, szoval anyagilag baromi jol àll, de igazàbol nem tud érdekelni, mennyi pénze van.

3 éve vagyok egyutt a kedvesemmel,igy még azt sem mondhatjuk hogy nem ismerne. Ennyire birta megeroltetni magàt ...:D

2008. dec. 15. 18:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2007 karácsonyára kaptunk egy kenyérpirítót a szüleimtől, egy kenyérpirítót a férjem szüleitől és egy kenyérpirítót a testvéreméktől. Maga az ajándék nem idétlen, csak a "mennyiség" vicces.
2008. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én is zoknit szoktam akpni az egyik rokonomtól :D pedig havonta több mint 10 ezer forintot keress.Nem akarok telhetetlen lenni de egy tábla csokinak már jobban örülnék mint egy pár zokninak.Teli van a szekrényem zoknikkal.
2008. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én meg mindig csokit kapo, zoknit soha. utolsó válaszoló üzlet??? én adok csokit te meg fuszeklit:-)
2008. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nagyon bírtam mikor ilyen hatalmas dobozba csomagolták a szennyeseket. XD
2008. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk meg a lakàs mellett régi garàzs,vagy tàrolo beomlott,olyan nagy zajt csapott,azt hittük valaki Mikulàsként akar meglepni.

Kinyitottuk az ajtot,és a tégladarabok borultak be az ajton.9

Mai napig nevetek ezen,igaz csak azért mert senki sem sebesült meg,és jo àtverös volt a természettöl is,meg öreg volt màr,vàrhato....

2008. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
majdnem karácsony... első randin sűrített tej
2008. dec. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!