Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Kétségbe...

Mihez kezdjek? Kétségbe vagyok esve. (Tanulási probléma is)

Figyelt kérdés
Tanulnom kellene idegen nyelvet mert szigorlat lesz jövő héten. De nem tudok figyelni. Hogy miért? Folyamat az van a fejembe hogy mondják az emberek beszéljek hangosabba, beszéljek többet, legyek ilyen legyek olyan. És miközben tanulok a fejemben lejátszódnak ilyen olyan mondatok, amik egyérzelműen arra utalnak hogy hülye fogyatékos vagyok meg minden más ami nem jó. 25 évesen vannak ilyen gondjaim. Én az ilyen dolgok miatt és beszólások miatt vagyok (szerintem) a kelleténél jóval visszahúzódóbb..
2022. jan. 15. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Nem mindenkit rendítenek meg ezek a dolgok. Téged igen valamiért és hátráltat is téged. Sok sikert!
2022. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!