Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a leirasa egy balzsamnak...

Ez a leirasa egy balzsamnak amit tegnap vettem HOGY HASZNALJAK BALZSAMOT A HAJTOVEK ERINTESE NÉLKÜL???????

Figyelt kérdés
A gyönyörű, sima és puha haj érzéséhez vigyed fel a Dove balzsamot hajmosás után a hajtöveket mellőzve, majd öblítsd le.

2021. okt. 9. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én tudom rosszul, de mintha a balzsamot amúgy se kéne olyan "magasra" felvinni. Nekem alapból azt mondták, hogy csak a hajam alját kenjem be.
2021. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Előbb olvasni kellett volna a használatát. Létezik olyan balzsam, amit még ki sem kell mosni a hajból például.

Ez a hajtöveket ne érje, már eleve gyanús. Egyébként meg lehet oldani, de körülményes, és az eredmény sem biztosan 100%-os.


Vagy, ha gyönyörű, és selymes hajat szeretnél, használj hajmosás után facsart citromleves + sörös hajkondicionálást. A sör B vitamint tartalmaz, a citrom leve egyrészt fertőtlenít, másrészt óv a (gombás jellegű fejbőr) korpától. Nem marad a haj sör szagú, mert hamar elillan.

Egy liter langyos vízbe kell facsarni a citromot (rövid haj esetén elég fél, hosszú hajnál egy egész), és fél-egy doboz bármilyen sört önteni hozzá. Ezt használni öblítő kondicionálónak, rajta lehet hagyni a hajon.

Régebben a fodrászok is alkalmazták, csak már elfelejtődött, sajnos.

2021. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2021. okt. 9. 09:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs a dobozon részletes leírás

Később néztem meg neten, és meghökkentem, de talán kicsi vigasz amit az első válaszoló írt hogy elvileg ' így kell'

Eddig se így használtam a balzsamot, ezután se így fogom 😊

2021. okt. 9. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!