Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ciki mit csináljak...

Nagyon ciki mit csináljak hogy többet ne piszkáljanak?

Figyelt kérdés
A múlthéten volt a szülinapom,de mivel sokat dolgozom estére rendeztek meglepi bulit.Az egész úgy volt,hogy munkahelyemen már az utolsó öt percben is alig bírtam hogy ne pukizzak.Gondoltam majd hazafele.A házam közel van a munkahelyemhez ezért gyalog szoktam menni.Mások előtt meg nem akartam.Barátnőm már kiöltözve várt mert ő fél órával előbb végzett de mondta hogy megvár.Kimentem azt mondta hogy hazakísér.Hoppá még rosszabb mert már rég tartottam és olyankor nagyon hangos ilyen prrrrruu és azt már nem akartam előtte gondoltam majd otthon.Mikor a házunk elé értünk még tök oké volt de már nagyon kellett.Kinyitottam az ajtót és vagy 20 ember rám kiabált hogy meglepetéééééés!Este volt és nem számítottam rá annyira megijedtem hogy kijött a puki és hát hangosabb volt mint amire számítottam nagyon ciki volt.Azóta puki girl a nevem:(
2010. aug. 25. 04:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
azért mert ott is meghallanák xD és nem tom én ezt cikinek éreztem és igen komolyan gondoltam jah xD fenn vok fuckyeahon sokat olvasom nem hittem volna h pont 1 ilyen kérdéssel kerülök fel xD
2010. szept. 2. 18:13
 12/15 anonim ***** válasza:

de miért nem mentél ki a munkahelyeden a wc-re??

megnézted vna h van-e vki bent és ha nincs akk elintézhetted vna..

2010. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igaz erre nem gondoltam de most már mind1 :) már nem is zavar nagyon hogy mondják...
2010. szept. 10. 15:48
 14/15 anonim válasza:
eztne xdddd be kellett volna sz.rnod szerintem
2011. júl. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
HÁÁÁH ez k.urva jóóó XDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDXDXDXDDDD
2011. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!