Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitjelent az hogy ördögimádat?

Mitjelent az hogy ördögimádat?

Figyelt kérdés
Hol tudok róla olvasni ? Linkeljetek oldalt vagy írjátok le . kössz
2010. aug. 18. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vox válasza:

A sátánizmustól eltérően az Ördögimádás valóban a Gonosz szolgálatát, és a Sátán vagy más démonok létező hatalomként való elfogadását és imádását jelenti. Nem létezik szervezett ördögimádás még egy egy országon belül sem, többnyire 4-20 fős úgynevezett Covenekbe, azaz boszorkánykörökbe tömörülnek, főleg nagyvárosokban.


A véres rituálék, bűncselekmények elkövetése és számos más rémisztő dolog mindenapos náluk. Elhagyott helyeken, temetőkben, romoknál stb. gyülekeznek, hódulatukat kifejezve valamely gonosz istenségnek mint például Orcus, vagy más démonok.

2010. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És miskolcon vanak ijen ördögimádó csoportok , Ha igen hol ?

Azér kérdem mer érdekel a dolog

2010. szept. 6. 19:19
 4/5 Vox válasza:
Fogalmam sincs hogy van e miskolcon, amúgy meg ne érdekeljen azt javaslom. Immár hat éve foglalkozom okkult tudományokkal de úgy érzem nem jó ilyenbe keveredni.
2010. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem is érdekel.Én is miskolci vagyok és én is keresek ördögimádókat.
2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!