Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőm megcsalt és az új...

MARKO9618 kérdése:

Barátnőm megcsalt és az új párjának sajnos fenyegető leveleket írtam messengeren amivel be ment a rendőrségre és feljelentett és be hívtak kihallgatásra, mire számítsak le ültetnek ezért? 24/F

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 19:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

hajrá

ehhez szerintem nem kell ügyvéd, bemégy elmondod hogy elborult az agyad, mert egy g-ci volt a csajod, nyugodtan megkérdezheted a nyomazót is ő mit csinált volna

érteni fogja

2021. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
tedd hozzá, hogy persze hogy nem gondoltad komolyan, de le kellett vezetni a feszkót... Ha van tőle valami problémás üzenet, nyugodtan mutasd meg
2021. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy ő sajnos nem írt vissza semmit... Én voltam a hülye mert a nyár óta rá dobtam több fióból vagy 5 üzenetet benne fenyegető dolgokkal mert nagyon jött belőlem az ideg és ez így mind ki robbant.. 8 év azért fájó dolog volt
2021. jan. 25. 18:39
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Ezt kell elmondani. Megbántad stb stb.
2021. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Rendben így is lesz én nem tartok ettől vissza hogy el ismerem hogy hibáztam ez sajnos emberi dolog az idegesség meg sok mindenre képes de határokon belül és én csak annyiba bízok hogy valóban tanuló pénzzel meg úszom.. Szép estét!
2021. jan. 25. 18:43
 16/23 A kérdező kommentje:
Amúgy a fenyegetés az bűncselekmény? Nem szabálysértés? Mert úgy jött a papír hogy bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanusitható személy ellen be idézés
2021. jan. 25. 18:57
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ mit talál ki a hatóság.


[link]


Bűncselekmény. Valszeg rabosítani is fognak meg minden.

2021. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igazából találkozni se találkoztam az illetővel,több hónapon keresztül nem irogattam neki csak 5-6 alkalommal utána már le se tojtam a fejét mert rá jöttem hogy nem érek semmit az üzenetekkel és hülyeség is volt szóval majd lesz valami de a börtön is ha esélyes emiatt akkor sajnos így jártam
2021. jan. 25. 19:03
 19/23 A kérdező kommentje:
A mai világba bűnhődni kell a tettei kért és ezt el fogadom hiszen ezzel én is hibáztam egyszer az életbe egy nő miatt és a hirtelen indulatok miatt kár volt...
2021. jan. 25. 19:17
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem eszik ezt olyan forrón. A max egy felfüggesztett. Mondd el milyen szemét volt veled, nyugodtan vond be a nyomozót, akár férfi, akár nő, érteni fogja. Kérdezd meg, hogy neki volt-e már ilyen. Mindenkinek volt szinte.


Válaszolj minden kérdésre stb stb.

2021. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!