Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mindenképpen elköltöznél...

Ha mindenképpen elköltöznél Magyarországról, akkor melyik országba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 02:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
USA, Los Angeles. :P
2010. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
én vmi egzutikus helyre pl. olasz mert ott van tengerpart de tőrők ország is jó lenne vagy orosz is
2010. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Fhuuu én rengeteg helyre: Miami,New York,Puerti Rico,Hollywood,Mexico,Cuba,Argentina,Anglia,párizs,Los Angeles,Spanyolország,Brazilia:D
2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Mindenki úgy el van ájulva az USA-tol, de szerintem nem lehet olyan nagy szám. Az egyik amerikai ismerősöm azt mondta, hogy Amerikába az emberek sokkal bukóbbak, és nem olyan összetartóak. Azt mondta, hogy ugyanilyen mint Magyarország, csak itt két sávon van dugó, ott meg haton.XD

Én olasz, vagy spanyol.

2010. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
(Nem költöznék el), de ha mégis, akkor Németországba vagy Svédországba, szóval maradnék Európában.
2010. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!