Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefordítanátok Justin levelét?...

Lefordítanátok Justin levelét? Csak az utolsó mondatot nem értem léccike!

Figyelt kérdés

Hi J



The exact date of our show for next year arent sure yet. Thanks for asking, Im doing gr8 J Thanks for the picture, its very kind from you J And unfortunately I can not say anything fromt he pictures are on internet, I’ll let every1 decide J



xoxo


Justin


a J betűk helyén am egy smiley volt :D köcsi előre is és jah nem azért írtam ki a kérdést hogy veszekedés legyen belőle és fikázzátok Justin Biebert!köszi jah és mi az a i am the guard of justin koszike (:


2010. aug. 12. 17:35
 1/7 haggyámán ***** válasza:

i am the guard of justin= Én vagyok Justin védelmezője (ergó biztonsági őr)


Ha erre gondolsz, amit nem értesz:

I’ll(I will) let every1(everyone) decide=Hagyok mindenkit dönteni

2010. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi am jólenne az egészet mer lehet másra gondolok mint ami csak pár hónapot tanultam angolul :P
2010. aug. 12. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"The exact date of our show for next year arent sure yet" = "A show pontos ideje még nem biztos" ("aren't"??? miért nem "isn't"??)


"Thanks for asking, Im doing gr8" = "Kösz hogy kérdezed, nagyszerűen vagyok"


"Thanks for the picture, its very kind from you" = "Köszi a képet, nagyon kedves tőled"


"And unfortunately I can not say anything fromt he pictures are on internet"= "Sajnos a neten levő képeből semmit sem tudok megmondani"

2010. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 haggyámán ***** válasza:
100%

Hajaj, akkor te többet tanultál angolt, mint én. :)


Hello J


A jövő évi koncertre az időpont még nincs meg pontosan. Köszönöm a kérdést, Im doing great (lövésem sincs ezmiez) J.

Köszönöm a képet, nagyon kedves tőled. Sajnos nem mondhatok semmit az interneten lévő képekről, hagyok mindenkit dönteni(?).


A xoxo kb. annyit tesz, hogy puszi.

2010. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek kedvesek vagytok (:
2010. aug. 12. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt neked irta?:D
2010. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

info@justin-bieber.hu

hát ide írtam emailt állítolag továbbítják neki nemtom de ez jott válasznak :P

2010. aug. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!