Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek roczenész?

Hogyan legyek roczenész?

Figyelt kérdés

Rock gitáros akarok lenni, tudom kicsit fura de tényleg.

De se bandám, eddig egy zenét se tudtam összehozni csak pár menő riffet.

16F



2020. dec. 4. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz zeneszerzőnek lenned, hogy bandában játszhass. Ha jól tudsz gitározni, készíts róla néhány videót, facebookon meg keress olyan zenei csoportokat, amiben zenészeket keresnek bandába, és ott érdeklődj, hogy a környékeden nem-e kellenél valahova.

Ha máshogy nem megy, akkor meg te keress tagokat, viszont ahhoz legyen egy ötleted, hogy miket játszanátok.

2020. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én igazából a Guns N Roses stílusához hasonlót szeretnék játszani, csak ismerőseim közül szinte senki ki se ilyen rocker féle
2020. dec. 4. 10:44
 3/5 Waff ***** válasza:
100%
Ez ne szegje kedved. Előbb utóbb megtalálod a te embereidet, a lényeg hogy ha ezt szeretnéd csinálni akkor nyugodtan vágj bele. Ha nem is leszel híres, ami sztem egyáltalán nem lesz baj, akkor is egy menő, szuper hobbid lesz amit nem fogsz utólag megbánni.
2020. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha híres akarsz lenni, akkor a menő riffek mellé kell egy kva jó énekes, akinek nemcsak hogy jó, és érdekes hangja van, hanem jó témákat tud írni. Ezen kb a bandák 90%-a elbukik. Alig vannak jó énekesek.


Persze nem muszáj énekest tartanod, úgy is lehetsz sikeres, de akkor meg kell vmi olyat csinálni, amitől kicsit más leszel mint a többi hasonló, de még azért populáris. Mert nem elég h jó vagy, el is kell adni a dolgot. AMi nem azt jelenti h gagyit kell csinálni, csak meg kell találni a megfelelő arányokat.


Meg nem árt jól kinézni. Ha tucatmodell külsőd van, az nem jó, mert azt már nem veszik észre. Úgy kell kva jól kinézned, hogy közben furcsa is a külsőd valamennyire. Legyél mondjuk 2 méter magas, vagy legyél kreol bőrű, vörös gigaafrofrizurával, meg ilyenek.

2020. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs más dolgod, csak a megfelelő zene iskolában tanulni. Útközben majd megjönnek a válaszok, kinyílik a világ. Senki nem volt még 16 évesen minden titkok tudója.
2020. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!