Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért állítanak itt be néha...

Miért állítanak itt be néha valaki másnak és tényleg tűrjem el a vádaskodást?

Figyelt kérdés
Sokszor megkapom, hogy "te beteg vagy kérdező, hányszor teszed fel még a kérdést, nem unatkozol?" És hasonló jellegű mondatokkal gyönyörködtetik a kérdésem alatti kommentszekciót. pEdig abban az adott témában, tényleg először teszek fel kérdést. Sőt sokan egyből fogják magukat azt kimásolnak egy hasonló kérdést és ilyeneket írogatnak, és még azt is hogy" ne játszd már az áldozat szerepét, tudjuk, hogy te vagy az..."Komolyan ilyen emberek lennének itt, mikor sokan tényleg normális és kielégítő választ szeretnék kapni, erre megvádolnak ezzel azzal. Mikor a kérdés teljesen vitamentes és átlagos témájú. Ja és ne kérjétek, hogy másoljak be néhány ilyen kérdést mert fiókot váltottam, pont emiatt. Elegem volt a vádaskodásokból és a privát üzenetekből ahol olyan alpári hangon beszélnek egyesek...És még ne játszam az áldozatot mikor ténylegesen az vagyok ilyenkor és ők csak is a saját"igazuknak" hisznek. Mi ez a jelengség? Valaki Privátüzenetben írt nekem, hogy "te nem vagy szolnoki estleg?" MErt a kérdésem hasonló írásmódja van...Ennyire nem lehet már kérdést fel tenni ami kicsit is hasonlít sok máséhoz, anélkül, hogy megvádoljanak és csomó hasolnó linket linkeljenek neked mikor azt se tudod azokat ki írta? Mással is fordult elő ilyen? Esküsöm, néha gondolkozom a fióktörlésen mert nem éri meg ezt a "cyberbullying"-ot amit itt megtapasztalok néha...Hiába írom, hogy nem én vagyok az, ebben a témában először tettem fel kérdést, ugyanúgy folytatják az alpári vitát. Valamikor majdnem 100 oldal is kialakult és csak vita ment ott, a kérdéshez is max 2 válasz érkezett, én már rég eltűntem onnan és tovább csesztettek. Néha ez is van, hogy "fogadjunk most miattatok szomorkodik a kérdező"...

2020. szept. 30. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A trollok miatt van. Van néhány felhasználó aki típuskérdések kiírogatásával szórakoztatja magát, és sikeres eléri azt a pontot amikor már a többség számára nyíltan zavaró a tevékenysége, és ez sokakat provokál (lényegében ez a trollkodás célja). Hiába jön valaki az első kérdésével, ha sikerül pont beletalálnia egy típuskérdésbe, akkor ugyanúgy neki fognak ugrani, ahogy a trollnak is szoktak.


Ezt a jelenséget pedig vagy megpróbálod ignorálni, vagy feladod. A trollok közel érint(het)etlenek errefelé, mert az ő kérdéseik pörgetik az oldal számlálóit, a töredékük kerül csak törlésre, nagyon elvétve tiltásra egy-egy fiók, de úgyis visszajönnek.

2020. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
te nem a lábfetisiszta vagy?
2020. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es ez most direkt trollkodás a kérdés jelelge miatt vagy mi? NEm nekem semmilyen fétisem nincs...
2020. szept. 30. 18:26
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es köszi. asszem tényleg legjobb feladni vagy ignorálni. Ezt úgyse szeretik. Lehet ezért is kerekedett vagy 100 oldal mikor már rég leléptem a kommentekből, mert nem bírták elviselni, hogy ignorálom őket? Bár lehet csak egymást is bosszantják :D..de érdekes volt végig olvasgatnia azt a 100 oldalnyi vitaláncot...
2020. szept. 30. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
A legnagyobb baj veled az, hogy berakod a feszültség szót tagnek, amit villanyos szakik is használnak, és így kénytelenek beleolvasni ebbe a förmedvénybe. :D
2020. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös na erre épp nem gondoltam :D

és tényleg förmedvény? :( pedig tényleg ilyenek történnek itt néha..

2020. szept. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!