Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb, ha béna a...

Melyik a rosszabb, ha béna a lábad vagy ha balesetbe elveszted?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 01:21
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én vagyok a kavicsos lány aki szintén béna és így hasonló történet nem fordulhat vele sem elő....sőt üvegkavicsba sem léphetek....max defektet kapok :P.

Figyu, mint írtam én is beteg vagyok, hidd el egy betegség sem tökéletesen egyforma!! Nem biztos, hogy te is totál leépülsz és meg is vakulsz!!! Ha azt néznénk ill. nézném kivel mi történik már rég belegolyóztam volna. Azzal törődj ami van! Értékeld, amid van! Hidd vannak nálunk sokkal rosszabb helyzetben! Ha majd eljön az ideje akkor siránkozhatunk....de most még ne!! Persze nem mondom, hogy sosem csüggedek el én is, de nem szabad állandóan ezzel foglalkozni, mert a lelkiállapotunk befolyásolja a betegség romlásának a menetét azaz felgyorsíthatja....talán ezt is észrevetted már magadon. Ha még nem akkor gondolj csak vissza, hogy nem -e akkor történt valami amikor lelkileg padlón voltál illetve azután. Én visszagondolva rájöttem tényleg így van. Amit ma holnap még tudsz csinálni azt tessék csinálni élvezd, használd ki az időt - persze lehet, hogy amitől legjobban tartasz be sem következik, hisz mint mondtam egy tökéletesen egyforma betegség nincs!!

2010. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mindegyik roszz:( Egy egészséges ember kinek mind2 lába megvan és jó.
2010. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Helyesírásból lebénultam, egy betüt mindog elrontok, nem tudom mért
2010. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!