Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb, ha béna a...

Melyik a rosszabb, ha béna a lábad vagy ha balesetbe elveszted?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 01:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hihi. =D

Hát, lélektani szempontból elveszíteni sokkal megrázóbb, viszont ha béna vagy, akkor soha nem élvezheted mondjuk a foci örömeit. Tehát szerintem a béna láb rosszabb.

2010. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha balesetben elveszted.. ha béna, akkor alapból úgy szoktad meg, de ha balesetben elveszted, mikor azelőtt semmi baja nem volt, az úgy elég nagy trauma.. én egy jó ideig biztos nem tudnám feldolgozni.. :/
2010. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem,mert az enyém bénúl le egy betegségtől és totál nem tudom feldolgozni,hogy ott van,látszatra semmi baja,de mégsem mozog!:( És belegondoltam,hogy milyen annak aki elvesztette a lábát.:( Én is szerettem focizni...:(
2010. aug. 3. 01:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

uhh :S hát részvétem..

de akkor szerintem ne ilyeneken gondolkodj.. élvezd az életet :)

képzelem, hogy nem lehet könnyű, de ha csak erre koncentrálsz, akkor elvesztegeted az időd, amit másra is tudnál fordítani :)

am ha nem baj, megkérdezhetem, hogy milyen betegség, és mindkét lábad lebénult, vagy csak az egyik?

2010. aug. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
SM betegségbe szenvedek,lassú bénúlás és mindenem lefog bénulni,csak most még a lábamnál jár.:(24/L vagyok. Eddig a jobb lábam ami nem igazán reagál,de már megy rá a bal lábamra is.:( Aztán a kezem,ami rosszabb lesz,mert rajzolok ezt szerettem egész életembe a legjobban csinálni.:( Aztán meg is vakulok... hiába próbálok szép dolgokra gondolni,nem igazán megy!:(( köszönöm a bíztató választ.
2010. aug. 3. 02:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a béna láb rosszabb, mert engem speciel nagyon zavarna és bosszantana, hogy van lábam, csak sz*rt se tudok vele csinálni.
2010. aug. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pontosan így vagyok vele én is!:(
2010. aug. 3. 02:51
 8/13 anonim válasza:

A fene tudja mi a jobb..én is deréktől béna vagyok szintén egy betegségtől:( Ha mérges vagyok akkor mondok sok hülyeséget magamba, hogy pl. jobb lenne ha nem lenne, akkor nem kellene rakosgatni, nem lenne "útba"... de belegondolva "szebb" látvány ha van egy emberi kinézetű és pl szoknyát húzol a saját lábadat látod. Szóval talán így jobb, mintha nem lenne.

36L

2010. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

előző vagyok.

Nemrégiben egy hegyes kagylóba belelépett az unokahugom 3hete kezelik a balesetin......na ilyen velem nem történhet meg....Ilyen és hasonló hülyeségekkel viccelődöm.

2010. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
OFF és mégsem: tőlünk keletebbre úgy hiszik, hogy születésed előtt magad osztottad magadra a "sorsodat", vagyis azt, hogy milyen feladatokat kell majd megoldanod, tehát milyen tapasztalatokon kell végigmenned emberként. Nem mondom, hogy így van, vagy hogy bárkinek is véglegesen hinnie kellene valamiben, csak szeretném felhívni a figyelmedet, milyen érdekes gondolat, és eléggé messzire visz. Remélem szépen hozzájárul, hogy rendben teljen a te életed is!
2010. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!