Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az "Andika-j...

Mi a véleményetek az "Andika-jelenségről" ? Én régen szerettem őt egy aranyos "néninek" tűnt instán,de nagyon megváltozott.Mindenkit tilt,sír és vitázik élő adásban felnőttekkel, de akár 12 évessel is én rendesen sajnálom néha,hogy ennyire labilis!

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik, hogy folyamatosan eszik( szerintem ez idegi alapon van) mondta, hogy 122 kiló és nincs 160 cm számos betegséggel, szóval nem lehetne valahogy segíteni neki, segíteni rajta? Én féltem az egészségét is, de tényleg.
2020. júl. 9. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az meg ki? Vagy mi?
2020. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Ha nem tudod, akkor a kérdésem nyilván nem neked szólt! :) Különben instán nénike, aki 1-2 éve nyomja adásokat non-stop volt vele riport tévében is meg cikk/videó netes oldalakon, ahogy táncol rákereshetsz ha érdekel.
2020. júl. 9. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Az is gaz aki ilyet nez
2020. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: A személyeskedésnek itt nincs helye és ha azt sem tudod kiről van szó teljesen felesleges minősítened a dolgot arról nem is beszélve milyen primitív dolog.
2020. júl. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!