Srácok! Ti visszataszítónak tartjátok, ha egy nő szereti a sört?
Figyelt kérdés
Mértékkel természetesen :D2020. júl. 3. 18:48
1/7 Barnabas333 



válasza:





Mértékkel nem, a dohányzás szerintem vissza taszítóbb. Bár gondolom ha sört iszol, dohányzol is...
2/7 anonim 



válasza:





Csak akkor visszataszító, ha nem böfög utána.
3/7 anonim 



válasza:





Mértékkel miért lenne gond? Én is szeretem, soha senki nem panaszkodott még emiatt. Az a csúnya (és veszélyes is), ha egy nő magatehetetlenül részeg, de mindegy sztem, ez sörtől vagy épp Sex on the beach koktéltól van.
4/7 anonim válasza:
Én is iszok sört, többszőr mwg is szóltak miatta, hogy "dehát nő vagy!!" Szerintem finom és nem gond ha egy nő sört iszik. Szerintem azt iszik mindenki amit akar. Az egyetlen ami undorító az az, ha egy nő taj részeg.
5/7 anonim 



válasza:





Németeknél majdnem minden nő sörözik :)
6/7 anonim 



válasza:





Bar ez lett volna a legnagyobb gond a nőimmel...
7/7 MolotovPunk 



válasza:





Mivel szeretem a sört,így nem zavar,ha egy nő is szereti mértékkel.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!