Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti hogy álltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti hogy álltok a hüllőkkel? Hogy viszonyultok ahhoz ha egy srác hüllőt tart? Inkább jó dolognak vagy inkább visszataszítónak tartjátok?

Figyelt kérdés
16/F

2017. dec. 4. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hüllő alatt pontosan mit értesz?mert Hüllő lehet kigyó,gekkó és kaméleon is pl nem mindegy,hogy ezek közül melyik.
2017. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én egy fiú vagyok, de van egy lány ismerősöm, aki tiszta hüllő mániás - 15 éves - s teljesen odavan a hüllőkért. Egy csomó hüllője is van otthon, meg mindenféle táborokba is jár...
2017. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Én örülnék, érdekesnek tartanám. Minden állatot szeretek.
2017. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#1. leguán, kaméleon, szakállas agáma, nyílméreg béka (jelenleg) de azért írtam hüllőt mert lesz más is majd . többieknek is köszi eddig a válaszokat :)
2017. dec. 4. 20:10
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Hát én azért nem jönnék össze egy ilyen fiúval mert egy részt a békáktól félek a többi hüllő nem zavarna csak a békával nem vagyok barátságba. Viszont ha ilyen fiúval jönnék össze tuti,hogy valamelyik állata megakarná enni az én hörcsögömet mert az ilyenek lehet rosszul tudom de esznek hörcsögöket.De lehet csak a kígyó enné meg őt.
2017. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem nincs különösebben problémám vele :D

Jó dolog vagy nem, kinek mi c:

Mindenesetre én bírnám :D

2017. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Kígyó még elmegy, meg a kaméleon, de a többi nem nagyon :/
2017. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Nincs bajom a hüllőkkel, mert igen csak kicsi az esélye, hogy egy ártalmatlan kis siklón kívül bármilyennel is összefussak.

De mégis taszít, hogy valaki otthon tartja ezeket a csodás állatokat. Ezeknek az állatoknak nem egy kis terráriumban van a helyük.

(Korodbeli vagyok)

2017. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#előző vagyok

De azért a szalamandrák cukik. :D

2017. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szakállas agáma nálam csak előny!
2017. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!