Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kerülnek bele a halott...

Hogy kerülnek bele a halott emberbe a kukacok/férgek?

Figyelt kérdés

Mármint amik majd elkezdik felfalni..

Itt most nem a döglegyekre és petéikre gondolok, hanem hallottam, h az emberben is kialakulhatnak valahogy ezek a kukacok halál után. De azt hogy és miből??

Remélem érthető azért a kérdés =)


2010. júl. 31. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberben csak úgy belülről nem alakulnak ki kukacok,férgek,hacsak eleve nem volt benne ilyen.PL: cérnagiliszta,orsóféreg,galandféreg..Ezeket ha élő korunkban észreveszik az orvosok akkor vannak gyógyszerek mikkel ki lehet hajtani...

Amikor meghalunk és a külső testünk férgekkel van tele azt bizony a különböző rovaroknak köszönhető..

Egyébként a National Geographic csatornán volt erről is egy jó kisfilm..Ha már nem olvasnak a fiatalok,érdemes ilyen csatornákat nézni..Sok érdekes dolgot lehet tanulni belőle..

[link]

2010. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bele másznak
2010. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

pedig én tényleg úgy hallottam valahonnan, hogy "megteremnek"

2010. júl. 31. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!