Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító,...

Szerintetek is undorító, mikor BishBharbie résnyire nyitja a száját és kidugja a nyelvét?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom hányni tudnék tőle :D

Elkezdtem egy ideje követni, mert érdekelt, milyen egy transznemű élete. De komolyan a rosszullét kerülget már ettől a nyelvdugdosástól.


(pl egyik mai instagram sztorija)


2020. máj. 7. 22:49
 1/5 anonim válasza:
Esküszöm, hogy nekem nem azzal van a bajom, hogy transznemű, meg nemis az érzéseivel, de elég taszító nekem az egész lány. Vagy fiu.. xd
2020. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Egy dolgot nem értek: Ha ki nem állhatod, minek követed, és nézed?


Vagy te is olyan lehetsz, mint az android Data, a Star Trek TNG-ből? Amikor megkapta az érzelem chipjét, lement a Ten Forward-ra (Ez az Enterprise-D űrhajó bárja), és a bátendertől kért egy italt, mert meg akarta tudni, hogy milyen érzelmeket vált ki belőle. Érdekes fejet vágott, ahogy lenyelte a rendelt alkoholt, majd mikor a bártender, Guinan utalt rá, hogy valószínűleg utálhatja az italt, hisz az érzelmek ezt fejezték ki az arcán, akkor a következő párbeszéd zajlott le:

Guinan: - Úgy látom utálja.

Data: - Igen, határozottan ki nem állhatom. Undorító az íze!

Guinan: - Kér még?

Data (Lelkesen ujjongva): Igen!!! - és tartotta a poharát egy újabb adag förtelmes italra.

2020. máj. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy ki nem állhatom? :D Amúgy bírom, ezért követem. De ez az egy dolog annyira undorító.
2020. máj. 8. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... az az igazság, nem lehet 100%-ig mindig mindenkinek megfelelni. Én biztos vagyok benne, hogy a fent említett mozdulat, valakinek tök semleges, és nem érdekli, mert maga a személy az, akire figyel. Emellet pedig biztos vannak olyanok is, akiket ugyanúgy irritál, akárcsak téged.
2020. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért követed ha hánysz tőle ?
2020. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!