Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lehet beállni a "fűtől"?

Mennyire lehet beállni a "fűtől"?

Figyelt kérdés
Nem az a fű ami az udvaron van kint hanem marihuána,canabis stb
2010. júl. 27. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
hatása miben tér el mondjuk a legális piától?
2010. júl. 27. 23:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne taposd a füvet inkább szívjad! Hát ne!!! Mostanában mindenki a fűvel van elkeveredve? Mindenki be akar szívni én meg várom hogy a szomszéd vissza adja a fűnyírómat mert nagy a fű az udvaron! Ne füvezz!
2010. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb két óra az értelmetlen rész, és két nap a random. Szerintem csak múlik az élet, miközben az agyad vaktába lődözget egy idióta gyantafüsttől. Nem mondom, hogy nem érdekes, de bármi érdekesebb, ha megállsz és figyelsz.
2010. júl. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
teljesen más, a pia agyonbasz, a fű csak eltompít lelassít,én régen nagy füves voltam, fű minőségek között is vannak ég és föld külömbségek,van amelyik iszonyatosan jó volt,van hogy sz@r,de ez amúgy nagyon társaság függő,vannak emberek akik rossz hatással vannak egy befüvezett emberre,egyszerüen kinyírnak olyankor, mi mindig 50 km-erről (Csornáról) hoztuk az első osztályú füvet,haza felé tekertünk egy laza cigit azok nagyon szép idők voltak :D de már utálom mint a sz@rt, I LOVE AMFETAMIN
2010. júl. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!